Відомі результати гри з Баскетболу 3х3 Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів


У ЧНУ ім. Петра Могили розпочалась Спартакіада серед студентів. У ній беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки.

Днями завершився перший вид змагань Студентських ігор – Баскетбол 3х3, або Стрітбол. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців — їх 3, і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля.

Такий формат з’явився у США в 1950-х роках, у нього довго грали на вулицях і в тренажерних залах. Баскетбол 3х3 дебютує як олімпійський вид спорту на Літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо і стрімко набуває популярності.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

  1. Факультет комп’ютерних наук
  2. Факультет політичних наук
  3. Факультет економічних наук
  4. Юридичний факультет
  5. Інститут філології
  6. Медичний інститут

Головний суддя змагань з баскетболу – Микола Мінц

Вітаємо переможців, призерів та учасників! Бажаємо успіхів у наступних видах змагань Спартакіади серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут