Відомі результати гри з Баскетболу 3х3 Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів

У ЧНУ ім. Петра Могили розпочалась Спартакіада серед студентів. У ній беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки.

Днями завершився перший вид змагань Студентських ігор – Баскетбол 3х3, або Стрітбол. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців — їх 3, і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля.

Такий формат з’явився у США в 1950-х роках, у нього довго грали на вулицях і в тренажерних залах. Баскетбол 3х3 дебютує як олімпійський вид спорту на Літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо і стрімко набуває популярності.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

1. Факультет комп’ютерних наук
  2. Факультет політичних наук
  3. Факультет економічних наук
  4. Юридичний факультет
  5. Інститут філології
  6. Медичний інститут

Головний суддя змагань з баскетболу – Микола Мінц

Вітаємо переможців, призерів та учасників! Бажаємо успіхів у наступних видах змагань Спартакіади серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …