Відомі результати гри з Баскетболу 3х3 Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів

У ЧНУ ім. Петра Могили розпочалась Спартакіада серед студентів. У ній беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки.

Днями завершився перший вид змагань Студентських ігор – Баскетбол 3х3, або Стрітбол. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців — їх 3, і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля.

Такий формат з’явився у США в 1950-х роках, у нього довго грали на вулицях і в тренажерних залах. Баскетбол 3х3 дебютує як олімпійський вид спорту на Літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо і стрімко набуває популярності.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

1. Факультет комп’ютерних наук
  2. Факультет політичних наук
  3. Факультет економічних наук
  4. Юридичний факультет
  5. Інститут філології
  6. Медичний інститут

Головний суддя змагань з баскетболу – Микола Мінц

Вітаємо переможців, призерів та учасників! Бажаємо успіхів у наступних видах змагань Спартакіади серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили.