Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання.

5 листопада відбулось змагання з першого виду спорту – баскетболу 3х3, в якому перше місце посіла команда факультету комп’ютерних наук.

Запрошуємо студентів та викладачів прийти та підтримати гравців на студентській спартакіаді ЧНУ ім. Петра Могили! А учасникам бажаємо удачі! Нехай переможе найкращий!

Розклад змагань додається.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).