Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання.

5 листопада відбулось змагання з першого виду спорту – баскетболу 3х3, в якому перше місце посіла команда факультету комп’ютерних наук.

Запрошуємо студентів та викладачів прийти та підтримати гравців на студентській спартакіаді ЧНУ ім. Петра Могили! А учасникам бажаємо удачі! Нехай переможе найкращий!

Розклад змагань додається.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …