Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню фізичної культури і спорту

Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту

Вчора, 10 вересня, на водній базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся турнір з міні-футболу  приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту. Такі турніри планують проводити на постійній основі кожного року.  Грали студенти, які є футболістами студентської команди і представляють Могилянку  на різних чемпіонатах. Змагання відбулись на новому футбольному полі зі штучним покриттям, відкриття якого відбулось цієї весни.

«Команда з міні-футболу в нашому університеті існує з 1996 року. Ми завжди дуже багато уваги приділяли футболу і футзалу і постійно виступаємо на чемпіонатах міста та області. Також неодноразово грали в чемпіонатах України серед студентів», – коментує успіхи наших студентів старший викладач кафедри спортивних дисциплін Геннадій Кураса.

Серед студентів цього турніру були і ті, хто представляв Могилянку цього літа в Португалії на Студентських Європейських іграх.