Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню фізичної культури і спорту

Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту

Вчора, 10 вересня, на водній базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся турнір з міні-футболу  приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту. Такі турніри планують проводити на постійній основі кожного року.  Грали студенти, які є футболістами студентської команди і представляють Могилянку  на різних чемпіонатах. Змагання відбулись на новому футбольному полі зі штучним покриттям, відкриття якого відбулось цієї весни.

«Команда з міні-футболу в нашому університеті існує з 1996 року. Ми завжди дуже багато уваги приділяли футболу і футзалу і постійно виступаємо на чемпіонатах міста та області. Також неодноразово грали в чемпіонатах України серед студентів», – коментує успіхи наших студентів старший викладач кафедри спортивних дисциплін Геннадій Кураса.

Серед студентів цього турніру були і ті, хто представляв Могилянку цього літа в Португалії на Студентських Європейських іграх.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.