Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню фізичної культури і спорту

Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту

Вчора, 10 вересня, на водній базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся турнір з міні-футболу  приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту. Такі турніри планують проводити на постійній основі кожного року.  Грали студенти, які є футболістами студентської команди і представляють Могилянку  на різних чемпіонатах. Змагання відбулись на новому футбольному полі зі штучним покриттям, відкриття якого відбулось цієї весни.

«Команда з міні-футболу в нашому університеті існує з 1996 року. Ми завжди дуже багато уваги приділяли футболу і футзалу і постійно виступаємо на чемпіонатах міста та області. Також неодноразово грали в чемпіонатах України серед студентів», – коментує успіхи наших студентів старший викладач кафедри спортивних дисциплін Геннадій Кураса.

Серед студентів цього турніру були і ті, хто представляв Могилянку цього літа в Португалії на Студентських Європейських іграх.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”