Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню фізичної культури і спорту

Відбувся турнір з міні-футболу приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту

Вчора, 10 вересня, на водній базі ЧНУ імені Петра Могили відбувся турнір з міні-футболу  приурочений дню працівника фізичного виховання та спорту. Такі турніри планують проводити на постійній основі кожного року.  Грали студенти, які є футболістами студентської команди і представляють Могилянку  на різних чемпіонатах. Змагання відбулись на новому футбольному полі зі штучним покриттям, відкриття якого відбулось цієї весни.

«Команда з міні-футболу в нашому університеті існує з 1996 року. Ми завжди дуже багато уваги приділяли футболу і футзалу і постійно виступаємо на чемпіонатах міста та області. Також неодноразово грали в чемпіонатах України серед студентів», – коментує успіхи наших студентів старший викладач кафедри спортивних дисциплін Геннадій Кураса.

Серед студентів цього турніру були і ті, хто представляв Могилянку цього літа в Португалії на Студентських Європейських іграх.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.