На водній станції ЧНУ відбулося відкриття стадіону

28 березня відбулося урочисте відкриття стадіону зі штучним покриттям на водній базі ЧНУ імені Петра Могили.

На відкритті зібралися студенти, викладачі, ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, а також чимало інших поважних персон. Не пропустили нагоди долучитися до цієї події заступник міністра освіти і науки Роман Греба, голова комітету з питань фізичного виховання і спорту Міносвіти Вадим Стеценко, радник губернатора Євген Шевченко і перший віце-мер Володимир Криленко.

Виступаючи перед присутніми, ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко зазначив, що стадіон – це невеликий подарунок Миколаєву до річниці з дня визволення міста від німецьких окупантів у Другій світовій війні.

І хоч відкривали футбольний стадіон, не забули і про інших спортсменів університету. Так, двом студенткам-членам збірної України подарували гоночний човен двійку, який вони відразу ж випробували на воді.

Окрім майстерності чемпіонок з веслування, глядачів і гостей здивували майстри рукопашного бою, карате і самбо.

Після закінчення офіційної частини відкриття стадіону, на перший для нього офіційний матч вийшли команди ЧНУ ім. Петра Могили і ветеранів футболу Миколаївщини.