Спортсмени ЧНУ показали високі результати на Студентських Європейських іграх в Португалії

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили беруть участь у Студентських Європейських іграх, які проходять з 14 по 30 липня в місті Коїмбра (Португалія). Це одне з наймасштабніших  спортивних змагань Європи, організоване Європейською асоціацією студентського спорту (EUSA). В них беруть участь близько 4 тисяч спортсменів з 350 університетів і 40 країн Європи. Наші студенти представляють університет у 3 видах програм: футзал, академічне веслування та дзюдо. Делегація спортсменів від ЧНУ має найбільшу кількість представників серед всіх вишів України.

В академічному веслуванні  загалом беруть участь 500 студентів із 75 університетів 20 країн. Студенти ЧНУ ім. Петра Могили гідно представили університет  і показали наступні результати. У попередньому запливі Ганна Димова приплила другою і пройшла у фінал Студентських ігор, а у фінальному запливі  принесла університету п’яте місце. Наша двійка (Юлія Коваленко, Ксенія Сердюк) прийшла на фініш п’ятою. Аналогічний результат мала і четвірка, яка у складі Юлії Коваленко, Ксенії Сердюк, Ганни Димової та Анни Федорової з останнім п’ятим результатом також пройшла у фінал змагань.

Студентка Факультету фізичного виховання та спорту Анна Антикало у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг перемогла спортсменку із Германії та зайняла призове 3 місце серед 12 учасниць в цій категорії.

Команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили отримала впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету з рахунком 4:2. За відсутності травмованого основного голкіпера, гравці команди провели відмінну зустріч. Наші спортсмени одразу взяли ініціативу та  контролювали м’яч протягом гри. Особливо показав себе – Влад Гончаров, який забив 2 голи зі стандартного положення. Завдяки такому результату команда пройшла у фінал, де змагалась з найсильнішими спортсменами  університетів Європи.

Підопічні тренера Геннадія Кураси виграли у команди Німеччини (яка посіла 1 місце у своїй підгрупі) з рахунком 6:5. Основний час не виявив переможців (4 : 4) і за результатами пенальті (2:1) спортсмени з ЧНУ ім. Петра Могили отримали перемогу. Команда університету на цьому етапі увійшла в 8 найкращих команд Європи. Команда ЧНУ ім. Петра Могили вперше бере участь в таких масштабних заходах і такий результат є великим досягненням.

Бажаємо тренерам та спортсменам успіхів та наснаги, адже перемога кожного окремого спортсмена – це перемога для всього ЧНУ ім. Петра Могили!