Студенти та викладачі Могилянки завітали з новорічними подарунками до Миколаївської школи-інтернату №3

24 грудня 2019 року студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили завітали на святкування Нового року до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3. Представники Могилянки – заступниця директора інституту філології Ольга Поліщук, доцент б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та студентки Інституту філології – вручили дітям 64 новорічні подарунки, до яких входили розмальовки, олівці, солодощі та ін.

Кошти на подарунки були зібрані 5 грудня на благодійному ярмарку в Могилянці, організованому з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центром українських студій ЧНУ імені Петра Могили за участі викладачів та студентів Інституту філології.

Також допомогу надала Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили, яка теж провела ряд благодійних акцій та заходів зі збору коштів для дітей зі шкіл-інтернатів Миколаєва та області.

ЧНУ імені Петра Могили відвідує Миколаївську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів №3 вже не вперше. Так, 17 грудня 2018 року студенти інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора інституту філології Ольгою Поліщук завітали до школи-інтернату з подарунками. Благодійний візит було організовано до Дня святого Миколая. Кошти так само було зібрано за допомогою благодійного ярмарку, який проходив в ЧНУ імені Петра Могили. А 5 березня 2019 року з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві студенти ЧНУ імені Петра Могили на чолі Ольгою Поліщук завітали до школи-інтернату № 3 з розважальною програмою, що мала виховний зміст.

Дякуємо кожному, хто долучився до благодійної акції та допоміг створити справжнє новорічне свято для дітей!

Більше фото тут.