Студенти та викладачі Могилянки завітали з новорічними подарунками до Миколаївської школи-інтернату №3


24 грудня 2019 року студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили завітали на святкування Нового року до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3. Представники Могилянки – заступниця директора інституту філології Ольга Поліщук, доцент б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та студентки Інституту філології – вручили дітям 64 новорічні подарунки, до яких входили розмальовки, олівці, солодощі та ін.

 

Кошти на подарунки були зібрані 5 грудня на благодійному ярмарку в Могилянці, організованому з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центром українських студій ЧНУ імені Петра Могили за участі викладачів та студентів Інституту філології.

 

Також допомогу надала Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили, яка теж провела ряд благодійних акцій та заходів зі збору коштів для дітей зі шкіл-інтернатів Миколаєва та області.

 

ЧНУ імені Петра Могили відвідує Миколаївську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів №3 вже не вперше. Так, 17 грудня 2018 року студенти інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора інституту філології Ольгою Поліщук завітали до школи-інтернату з подарунками. Благодійний візит було організовано до Дня святого Миколая. Кошти так само було зібрано за допомогою благодійного ярмарку, який проходив в ЧНУ імені Петра Могили. А 5 березня 2019 року з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві студенти ЧНУ імені Петра Могили на чолі Ольгою Поліщук завітали до школи-інтернату № 3 з розважальною програмою, що мала виховний зміст.

 

Дякуємо кожному, хто долучився до благодійної акції та допоміг створити справжнє новорічне свято для дітей!

Більше фото тут.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …