Благодійна акція від студентів спеціальності “Соціальна робота” до Дня святого Миколая

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили провела благодійну акцію до Дня святого Миколая. Представники кафедри разом зі студентами збирають кошти на різні подарунки для Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 3. Крім цього планують разом зі студентським театром Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили провести концертну програму для дітей.

Також кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки збирає дитячі книжки та канцтовари, а також кошти, на які куплять канцтовари. Долучайтеся до акції та допоможіть створити справжнє свято для дітей!

Якщо ви хочете долучитися та передати дитячі книжки та канцтовари, можна звернутися на кафедру 10-219.

Більше фото за посиланням.