Візит до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 3

5 березня 2019 року з ініціативи громадської організації СУМ в Миколаєві (Спілка української молоді) студенти 346 групи на чолі з к.філол.н. Ольгою Леонідівною Поліщук завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 3 з розважальною програмою, що мала виховний зміст.

Нагадаємо, що з ініціативи СУМ в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили було проведено благодійний ярмарок, а на зібрані кошти придбали подарунки до свята Святого Миколая для дітей-сиріт з Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3. А 17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі з Ольгою Поліщук відвідали школу-інтернат і провели вікторини та конкурси.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.