Візит до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 3

5 березня 2019 року з ініціативи громадської організації СУМ в Миколаєві (Спілка української молоді) студенти 346 групи на чолі з к.філол.н. Ольгою Леонідівною Поліщук завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 3 з розважальною програмою, що мала виховний зміст.

Нагадаємо, що з ініціативи СУМ в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили було проведено благодійний ярмарок, а на зібрані кошти придбали подарунки до свята Святого Миколая для дітей-сиріт з Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3. А 17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі з Ольгою Поліщук відвідали школу-інтернат і провели вікторини та конкурси.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.