Представники Словацької Республіки завітали до ЧНУ ім. Петра Могили

У суботу, 26 жовтня, представники Словацької Республіки відвідали ЧНУ ім. Петра Могили. Робочий візит організовано відділом протоколу та міжнародного співробітництва департаменту міського голови Миколаївської міської ради.

У складі іноземної делегації прибули перший віцепрезидент IT-асоціації Словаччини Маріо Леловскі, представник Вищої школи економіки та менеджменту публічного адміністрування в Братиславі Чібак Любош, Почесний консул Словацької Республіки в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Михайло Музальов та  радник Почесного консула Дар’я Бодрова.

Головною метою зустрічі стала презентація миколаївським студентам та викладачам програми співробітництва, розробленої за підтримки уряду та IT-асоціації Словаччини.  Програма передбачає співпрацю між українськими та словацькими закладами вищої освіти. За результатами навчання студенти отримають не лише два дипломи – український та європейського зразка – а й пройдуть обов’язкове стажування в кращих міжнародних компаніях.

Представники делегації зазначили, що наразі одним із провідних напрямів для Словаччини є розвиток автомобілебудування, наукового потенціалу та IT-технологій.

Нагадаємо, що Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили є одним з провідних у Миколаєві та Україні. Так, за рейтингом незалежного інтернет-порталу DOU.ua цього року він посідає 3-є місце серед ЗВО України. Студенти та викладачі факультету неодноразово показували високі результати у розробках, стартапах та наукових досягненнях в IT-сфері на обласному та всеукраїнському рівнях. Після зустрічі з адміністрацією університету та мером міста Миколаєва Олександром Сінкевичем представники Словацької Республіки зустрілися зі студентами Могилянки, для яких провели презентації навчальних програм.

ЧНУ ім. Петра Могили відкритий для співробітництва та сподівається, що така співпраця дозволить нашим студентам отримати цінний досвід та ще більше можливостей.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році