ЧНУ ім. Петра Могили у лідерах за рейтингом ЗВО DOU 2019

З 15 квітня по 7 травня на DOU відбувалося щорічне опитування, присвячене якості освіти у сфері комп’ютерних наук в українських ЗВО. Загалом зібрали 3038 анкет з відгуками нинішніх і колишніх студентів українських вишів.

У топ-3 рейтингу увійшли Київська Могилянка (Готовність рекомендувати НаУКМА цьогоріч складає 9,4 бала з 10), Український католицький університет (9,3 бала з 10) та Чорноморський університет ім. Петра Могили (7,8 бала з 10).

У 2018 році  ЧНУ ім. Петра Могили за більшістю аспектів виш оцінений вище середнього рівня. Найбільше студенти та випускники задоволені іміджевими аспектами свого університету та перспективами працевлаштування після його закінчення (престижність факультету — 8,1 бала проти 6,1 бала у середньому, перспективи отримання цікавої роботи — 7,4 бала проти 5,9 бала у середньому, перспектива отримувати гідну зарплатню — 7,1 бала проти 5,8 бала у середньому), а також роботою адміністрації вишу та організацією навчального процесу (8,1 бала за організацію навчального процесу проти 5,5 бала у середньому, 8,0 балів за готовність допомагати студентам проти 5,8 бала у середньому).

Такі важливі для ефективного навчання складники, як викладачі та доступ до навчальних матеріалів та техніки, теж оцінені вище середнього. Доступність пояснень матеріалу була оцінена студентами та випускниками вишу на 7,2 бала порівняно з 5,9 балами в середньому по всіх університетах, а досвід практичного застосування цих знань — на 7,0 балів порівняно з 5,3 балами у середньому.

Що стосується наповнення програми навчання, то в ЧНУ ім. Петра Могили активніше засвоюють JavaScript (82% студентів та випускників вивчали цю технологію порівняно з 51% у середньому по всіх університетах) та підходи до QA (60% вивчали / вивчають в ЧНУ проти 28% у середньому).

Співпраця з ІТ-компаніями у виші також проводиться дещо активніше порівняно з показниками по всіх вишах.