Факультет комп’ютерних наук: про досягення студентів


Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук!

Павло Ткаченко, Дмитро Реміз (від Медичного інституту) під керівництвом  старшого  викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександра Бєлікова – 2 місце на  Всеукраїнському  фестивалі  інновацій (м. Київ). Їхня розробка допомагає немовлятам комфортніше й ефективніше подолати жовтяницю, що проявляється на другий-третій день після народження.

 

Петро Мудрієвський, Олександр Єрмолаєв, Артем Шевченко, Сергій Рибченко – 4 місце в суперфіналі на змаганнях EPAM Bot Challenge.

 

Петро Мудрієвський, Олександр Раєвський та Олександр Єрмолаєв – 1 місце у першому етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС).

 

Артем Леонов – диплом ІІ ступеню за проходження ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

 

Андрій Льговський – ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології».

 

Павло Немченко – 3 місце у II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів університетів і технічних навчальних закладів України та зарубіжжя.

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …