Факультет комп’ютерних наук: про досягення студентів


Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук!

Павло Ткаченко, Дмитро Реміз (від Медичного інституту) під керівництвом  старшого  викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександра Бєлікова – 2 місце на  Всеукраїнському  фестивалі  інновацій (м. Київ). Їхня розробка допомагає немовлятам комфортніше й ефективніше подолати жовтяницю, що проявляється на другий-третій день після народження.

 

Петро Мудрієвський, Олександр Єрмолаєв, Артем Шевченко, Сергій Рибченко – 4 місце в суперфіналі на змаганнях EPAM Bot Challenge.

 

Петро Мудрієвський, Олександр Раєвський та Олександр Єрмолаєв – 1 місце у першому етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС).

 

Артем Леонов – диплом ІІ ступеню за проходження ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

 

Андрій Льговський – ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології».

 

Павло Немченко – 3 місце у II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів університетів і технічних навчальних закладів України та зарубіжжя.

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …