Факультет комп’ютерних наук: про досягення студентів

Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Факультету комп’ютерних наук!

Павло Ткаченко, Дмитро Реміз (від Медичного інституту) під керівництвом  старшого  викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександра Бєлікова – 2 місце на  Всеукраїнському  фестивалі  інновацій (м. Київ). Їхня розробка допомагає немовлятам комфортніше й ефективніше подолати жовтяницю, що проявляється на другий-третій день після народження.

Петро Мудрієвський, Олександр Єрмолаєв, Артем Шевченко, Сергій Рибченко – 4 місце в суперфіналі на змаганнях EPAM Bot Challenge.

Петро Мудрієвський, Олександр Раєвський та Олександр Єрмолаєв – 1 місце у першому етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС).

Артем Леонов – диплом ІІ ступеню за проходження ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

Андрій Льговський – ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології».

Павло Немченко – 3 місце у II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів університетів і технічних навчальних закладів України та зарубіжжя.