Практичне заняття з топографічної зйомки об’єкта для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій»

8 жовтня 2020 року для студентів 318 та 418 груп спеціальності «Геодезія та землеустрій» було проведено практичне заняття з «Виконання топографічної  зйомки об’єкта».

Заняття провів чинний  інженер-геодезист та підприємець Грузевський Андрій Володимирович. Студенти  створювали топографічний план – зйомку території  масштабу 1:500 за допомогою електронного тахеометра.

Залучення до навчального процесу стейкхолдерів, які діляться своїм досвідом та знаннями, – постійна практика для університету. Так,  для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» нещодавно було проведено гостьову лекцію від сертифікованого інженера-землевпорядника ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр» Анісенко Ольги та практичне заняття від  інженера-геодезиста та підприємця Ліпчука Максима.

У майбутньому планують проведення практичних занять для студентів і з іншими спеціалістами міста.  Після закінчення заняття Андрію  Грузевському було вручено подяку за плідну співпрацю у формуванні кадрового потенціалу геодезистів і землевпорядників Миколаївщини.