У ЧНУ імені Петра Могили пройшла гостьова лекція із вдосконалення навичок використання програмного забезпечення Digital для землевпорядної справи

У ЧНУ імені Петра Могили 6 жовтня відбулася гостьова лекція за темою “Вдосконалення професійних навичок використання спеціального програмного забезпечення Digital для землевпорядної справи”. Лектором виступила сертифікований інженер-землевпорядник ТОВ “Миколаївський обласний інжиніринговий центр” Анісенко Ольга Володимирівна.

“Сучасний ринок праці вимагає висококваліфікованих спеціалістів з високим рівнем професійних компетенцій та практичних навичок щодо використання спеціального програмного продукту у сфері землевпорядкування. Саме тому я, як працюючий сертифікований землевпорядник, намагаюся ділитися досвідом у межах гостьової лекції зі студентами ЧНУ імені Петра Могили”, – зазначає Ольга Володимирівна.

Заняття було проведено для студентів спеціальності “Геодезія та землеустрій” факультету економічних наук Могилянки. Відповідно до теми “Вдосконалення професійних навичок використання спеціального програмного забезпечення Digital для землевпорядної справи” студенти мали змогу отримати навички розробки проєктної та технічної документації із землеустрою.

Наприкінці лекції Ользі Анісенко було вручено подяку за плідну співпрацю у формуванні кадрового потенціалу геодезистів і землевпорядників Миколаївщини.