Підписання договору про співпрацю між ЧНУ імені Петра Могили та компанією GlobalLogic

9 жовтня 2020 року у ЧНУ імені Петра Могили відбулось офіційне підписання договору про співпрацю між університетом та компанією GlobalLogic – IT-компанією повного циклу розробки програмних продуктів.

На підписанні договору були присутні представники компанії GlobalLogic та представники університету, зокрема перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко та декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Компанія GlobalLogic вже не перший рік співпрацює з університетом на постійній основі.

«Ми допомагаємо університету в плані оснащення матеріально-технічної бази, у підготовці навчальних програм і проводимо певні проекти та лекції», – зазначає директор з інжинірингу компанії GlobalLogic та сайт-менеджер Миколаївського офісу GlobalLogic Андрій Лопаков.

Так, у січні 2020 року компанія GlobalLogic надала студентам ЧНУ імені Петра Могили обладнання для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей під назвою «Embedded Starter Kit».

Також у рамках співпраці з університетом фахівці GlobalLogic пишуть рецензії на дипломні роботи студентів, вичитують та надають деякі рекомендації щодо навчальних програм.

До карантину студенти та викладачі університету мали змогу відвідувати компанію задля ознайомлення з її роботою зсередини. Наразі співпраця зі студентами відбувається в онлайн-форматі і поділяється на заходи спрямовані на студентів без досвіду розробки та на тих, які його мають. Здобувачі знань можуть приєднатися до цих програм віддалено й отримати певні базові навички: розробка різними мовами, тестування і т.д.