Викладачі факультету комп’ютерних наук відвідали офіс компанії GlobalLogic Mykolaiv


12 лютого 2020 року на запрошення GlobalLogic Mykolaiv викладачі факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали офіс компанії. Представники компанії провели інформативну екскурсію офісом, познайомили з основними проєктами, над якими працюють. Обговорили сучасні технології та мови програмування, які використовуються для створення проєктів.

Відбулася продуктивна зустріч з керівництвом миколаївської філії та провідними фахівцями, де обговорювали формати і конкретні кроки щодо співпраці факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили та GlobalLogic Mykolaiv і, зокрема, підтримку спільних освітніх проєктів для студентів і викладачів.

Нагадаємо, що 29 лютого  GlobalLogic надала університету 15 систем для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей під назвою  «Embedded Starter Kit».

Викладачі факультету комп’ютерних наук зазначають, що відкритість і ініціатива компанії в плані розвитку IT-освіти та розуміння важливості співпраці з навчальним закладом дуже мотивує. А також дякують GlobalLogic Mykolaiv за запрошення та сподіваються на подальшу співпрацю!

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут