Викладачі факультету комп’ютерних наук відвідали офіс компанії GlobalLogic Mykolaiv


12 лютого 2020 року на запрошення GlobalLogic Mykolaiv викладачі факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали офіс компанії. Представники компанії провели інформативну екскурсію офісом, познайомили з основними проєктами, над якими працюють. Обговорили сучасні технології та мови програмування, які використовуються для створення проєктів.

Відбулася продуктивна зустріч з керівництвом миколаївської філії та провідними фахівцями, де обговорювали формати і конкретні кроки щодо співпраці факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили та GlobalLogic Mykolaiv і, зокрема, підтримку спільних освітніх проєктів для студентів і викладачів.

Нагадаємо, що 29 лютого  GlobalLogic надала університету 15 систем для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей під назвою  «Embedded Starter Kit».

Викладачі факультету комп’ютерних наук зазначають, що відкритість і ініціатива компанії в плані розвитку IT-освіти та розуміння важливості співпраці з навчальним закладом дуже мотивує. А також дякують GlobalLogic Mykolaiv за запрошення та сподіваються на подальшу співпрацю!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …