Викладачі факультету комп’ютерних наук відвідали офіс компанії GlobalLogic Mykolaiv

12 лютого 2020 року на запрошення GlobalLogic Mykolaiv викладачі факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали офіс компанії. Представники компанії провели інформативну екскурсію офісом, познайомили з основними проєктами, над якими працюють. Обговорили сучасні технології та мови програмування, які використовуються для створення проєктів.

Відбулася продуктивна зустріч з керівництвом миколаївської філії та провідними фахівцями, де обговорювали формати і конкретні кроки щодо співпраці факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили та GlobalLogic Mykolaiv і, зокрема, підтримку спільних освітніх проєктів для студентів і викладачів.

Нагадаємо, що 29 лютого  GlobalLogic надала університету 15 систем для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей під назвою  «Embedded Starter Kit».

Викладачі факультету комп’ютерних наук зазначають, що відкритість і ініціатива компанії в плані розвитку IT-освіти та розуміння важливості співпраці з навчальним закладом дуже мотивує. А також дякують GlobalLogic Mykolaiv за запрошення та сподіваються на подальшу співпрацю!