Компанія GlobalLogic надала студентам ЧНУ імені Петра Могили обладнання для навчання проєктуванню роботів та інших розумних речей

У рамках партнерства та співробітництва з ЧНУ імені Петра Могили компанія GlobalLogic надала університету систему для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей під назвою  «Embedded Starter Kit».

Зустріч студентів і викладачів факультету комп’ютерних наук з представниками компанії відбулась 29 січня 2020 року в Могилянці. Представники GlobalLogic продемонстрували роботу пристроїв та надали поради щодо роботи з системою.

«Зараз в IT-сфері дуже популярним є «Інтернет речей». Наші студенти, використовуючи це обладнання під час навчання, отримають сучасні знання, з якими потім зможуть влаштуватися в будь-якій галузі, що стосується  ІТ», – зазначає декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

До університету було передано 15 систем, що дозволить використовувати прилади під час навчання в рамках напряму «Embedded system» підгрупі студентів. Embedded Starter Kit може розв’язати проблему дефіциту сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів ІТ-спеціальностей. Завдяки цьому майбутні інженери зможуть створювати реальні проєкти та навчатися працювати в команді.

Embedded Starter Kit – це плата, доповнена сенсорами, екраном, інтерфейсом, контролером та іншими компонентами, необхідними для роботи над вбудованими рішеннями. Пристрої на базі Embedded Starter Kit можуть отримувати дані про навколишній світ і взаємодіяти з ним. Це дозволить майбутнім фахівцям створювати різну апаратуру, наприклад, автоматичну поливалку для квітів, роботизовану руку або сенсор на базі технологій інтернету речей.

«Освіта – це спільна справа не тільки університету і студентів,  а й роботодавців. Дуже важливо зробити співпрацю між університетом та компанією якомога більш плідною, і саме для цього ми робимо  проекти з університетом. Embedded Starter Kit – це чергова ідея, яка спрямована на покращення освіти в університеті і на нівелювання прірви між тим, яким студент виходить відразу після університету, та тим, що потребує на даний момент ринок праці», – зазначає представник миколаївського офісу GlobalLogic Андрій Лопаков.

Окрім наданих систем для навчання, компаніє також забезпечує участь консультантів, які займаються розробкою разом зі студентами.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).