Компанія GlobalLogic надала студентам ЧНУ імені Петра Могили обладнання для навчання проєктуванню роботів та інших розумних речей

У рамках партнерства та співробітництва з ЧНУ імені Петра Могили компанія GlobalLogic надала університету систему для навчання студентів проєктуванню роботів та інших розумних речей під назвою  «Embedded Starter Kit».

Зустріч студентів і викладачів факультету комп’ютерних наук з представниками компанії відбулась 29 січня 2020 року в Могилянці. Представники GlobalLogic продемонстрували роботу пристроїв та надали поради щодо роботи з системою.

«Зараз в IT-сфері дуже популярним є «Інтернет речей». Наші студенти, використовуючи це обладнання під час навчання, отримають сучасні знання, з якими потім зможуть влаштуватися в будь-якій галузі, що стосується  ІТ», – зазначає декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

До університету було передано 15 систем, що дозволить використовувати прилади під час навчання в рамках напряму «Embedded system» підгрупі студентів. Embedded Starter Kit може розв’язати проблему дефіциту сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів ІТ-спеціальностей. Завдяки цьому майбутні інженери зможуть створювати реальні проєкти та навчатися працювати в команді.

Embedded Starter Kit – це плата, доповнена сенсорами, екраном, інтерфейсом, контролером та іншими компонентами, необхідними для роботи над вбудованими рішеннями. Пристрої на базі Embedded Starter Kit можуть отримувати дані про навколишній світ і взаємодіяти з ним. Це дозволить майбутнім фахівцям створювати різну апаратуру, наприклад, автоматичну поливалку для квітів, роботизовану руку або сенсор на базі технологій інтернету речей.

«Освіта – це спільна справа не тільки університету і студентів,  а й роботодавців. Дуже важливо зробити співпрацю між університетом та компанією якомога більш плідною, і саме для цього ми робимо  проекти з університетом. Embedded Starter Kit – це чергова ідея, яка спрямована на покращення освіти в університеті і на нівелювання прірви між тим, яким студент виходить відразу після університету, та тим, що потребує на даний момент ринок праці», – зазначає представник миколаївського офісу GlobalLogic Андрій Лопаков.

Окрім наданих систем для навчання, компаніє також забезпечує участь консультантів, які займаються розробкою разом зі студентами.