Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили провели онлайн-зустрічі з питань вступу-2022 для 350 абітурієнтів з 12 країн

Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили протягом травня – червня провели онлайн-зустрічі зі слухачами підготовчих курсів, їх батьками, майбутніми абітурієнтами та консультації для представників інститутів, факультетів із питань вступної кампанії-2022 та особливостей вступу в умовах війни.

Зустрічі організували та провели Ірина Олійник, завідувачка Підготовчого відділення, та провідна фахівчиня Дар`я Говорова на платформі Zoom.

Перед початком проведення зустрічей, фахівцями Підготовчого відділення була створена Google-форма для реєстрації та вибору тематики.

Протягом травнячервня було проведено 8 таких онлайн-зустрічей:

12 травня – початок травневих консультацій, перша зустріч.

13 травня – Інформативний семінар для представників Інститутів/ факультетів університету.

19 травня – «Особливості вступу (загальні)».

24 травня – зустріч для представників Юридичного факультету «Все про вступ на спеціальність 081 Право».

26 травня – «Все про вступ, переведення на навчання, вступ на ІІ вищу освіту» .

02 червня – «Особливості вступу, реєстрації на НМТ та написання мотиваційних листів».

09 червня – «Особливості здачі НМТ/МКТ/ МТНК, вступу на навчання з-за кордону».

16 червня – заключна зустріч «Підготовка до вступу, створення електронного кабінету та ЕЦП при вступі».

Загалом близько 350 майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків з 12 країн отримали професійні консультації щодо питань, зокрема

• Проведення НМТ, МКТ, МТНК
  • Строків проведення вступної кампанії до ЗВО у 2022 року
  • Реєстрації на НМТ, МКТ, МТНК та перелік необхідних документів
  • Реєстрації електронного кабінету вступника та помилки при реєстрації
  • Розрахунків балів вступників
  • Особливостей вступу на окремі спеціальності та мінімальні прохідні бали
  • Спеціальних умов вступу
  • Повторного вступу та переведення на навчання (ІІ вища освіта)
  • Вступу та навчання з-за кордону
  • Все про мотиваційний лист: вимоги до написання та завантаження
  • Створення та накладання ЕЦП на документи вступника
  • Інші особливості вступної кампанії поточного року

Подивитися відео та фото зустрічей, завантажити презентацію з тематики зустрічей можна з Google-диску Підготовчого відділення за посиланням.

Фахівці Підготовчого відділення чекають на майбутніх абітурієнтів і сподіваються побачити їх серед студентів  ЧНУ імені Петра Могили!

Наші контакти:

пошта: pv_chmnu@chmnu.edu.ua