Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили провело інформаційний семінар щодо вступної кампанії 2022 року для директорів інститутів, деканів факультетів Могилянки

З метою підготовки до вступної кампанії 2022 підготовчим відділенням проведений інформаційний семінар для директорів, деканів та представників інститутів та факультетів. Семінар відбувся 13 травня 2022 року в онлайновому режимі на платформі Zoom. З доповіддю про нові умови прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році виступила Ірина Олійник, завідувачка Підготовчого відділення.

Серед питань, які обговорювали учасники, були механізми проведення НМТ та вступної кампанії в умовах війни, алгоритм прийому в університет на різні форми та ступені навчання, починаючи з реєстрації електронного кабінету та закінчуючи наказом на зарахування. Також розглядалися нормативно-правові документи, на які слід опиратися, організовуючи вступну кампанію в 2022 році. Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили приймає пропозиції від колег, представників інститутів та факультетів щодо подальшого проведення подібних заходів.

Щодо співпраці можна написати в зручних соціальних мережах: