Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили провело першу онлайн-консультацію для майбутніх вступників щодо особливостей вступної кампанії в 2022 році.


12 травня 2022 року відбулася перша онлайн-консультація для майбутніх вступників щодо особливостей вступної кампанії в 2022 році.

Зустріч організована і проведена Іриною Олійник, завідувачем Підготовчого відділення та провідним фахівцем Дар`єю Говоровою.

Під час зустрічі Ірина Олійник ознайомила майбутніх вступників з умовами прийому у 2022 році, особливостями цьогорічного вступу на бакалаврські і магістерські програми, термінами складання національного мультипредметного тесту (НМТ), магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетенції (МТНК).

Абітурієнти ставили багато запитань, які стосувалися процедури вступу до університету, навчання за контрактом, вступом на основі мотиваційного листа, навчання за програмою подвійних дипломів. На всі запитання учасники онлайн зустрічі отримали вичерпні відповіді.

Дар’я Говорова нагадала, що консультації будуть проводитись кожного четверга о 17:00 в Zoom. Тому для тих, хто не встиг зареєструватись на першу онлайн зустріч, буде надано можливість це зробити.

Також можна повторно приєднуватись до конференцій тим, хто її відвідував, якщо залишились питання.

Запрошення на конференцію буде надіслано після реєстрації за посиланням.

ЧНУ імені Петра Могили постійно інформує здобувачів освіти та їхніх батьків про етапи вступної кампанії, консультує та відповідає на запитання.  Також, приймає пропозиції від колег, представників шкіл і коледжів, абітурієнтів та їхніх батьків щодо подальшого проведення подібних заходів.

Абітурієнти та їх батьки, які хочуть отримувати актуальні новини про вступ до університету, можуть також приєднатися до

Події та оголошення


липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …

липня
5
Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайнову зустріч

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч. Коли? – 5 липня 2022. Початок об 11:00. Де? – Онлайнова зустріч. Під час заходу можна дізнатися про ряд важливих питань, зокрема: –особливості освітніх програм та спеціальностей; …

червня
21
Про проведення Міжнародної наукової конференції “Балто-Чорноморський союз: історія та виклики” в ЧНУ імені Петра Могили

21 червня 2022 року Українсько-Польський науково-дослідний інститут, кафедра історії та кафедра соціології і політології ЧНУ імені Петра Могили провели Міжнародну наукову конференцію «Балто-Чорноморський союз : історія та виклики» у межах щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум – 2022: стратегії країн …