Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили провело першу онлайн-консультацію для майбутніх вступників щодо особливостей вступної кампанії в 2022 році.

12 травня 2022 року відбулася перша онлайн-консультація для майбутніх вступників щодо особливостей вступної кампанії в 2022 році.

Зустріч організована і проведена Іриною Олійник, завідувачем Підготовчого відділення та провідним фахівцем Дар`єю Говоровою.

Під час зустрічі Ірина Олійник ознайомила майбутніх вступників з умовами прийому у 2022 році, особливостями цьогорічного вступу на бакалаврські і магістерські програми, термінами складання національного мультипредметного тесту (НМТ), магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетенції (МТНК).

Абітурієнти ставили багато запитань, які стосувалися процедури вступу до університету, навчання за контрактом, вступом на основі мотиваційного листа, навчання за програмою подвійних дипломів. На всі запитання учасники онлайн зустрічі отримали вичерпні відповіді.

Дар’я Говорова нагадала, що консультації будуть проводитись кожного четверга о 17:00 в Zoom. Тому для тих, хто не встиг зареєструватись на першу онлайн зустріч, буде надано можливість це зробити.

Також можна повторно приєднуватись до конференцій тим, хто її відвідував, якщо залишились питання.

Запрошення на конференцію буде надіслано після реєстрації за посиланням.

ЧНУ імені Петра Могили постійно інформує здобувачів освіти та їхніх батьків про етапи вступної кампанії, консультує та відповідає на запитання.  Також, приймає пропозиції від колег, представників шкіл і коледжів, абітурієнтів та їхніх батьків щодо подальшого проведення подібних заходів.

Абітурієнти та їх батьки, які хочуть отримувати актуальні новини про вступ до університету, можуть також приєднатися до