Миколаївська «Могилянка» видає кращі підручники в місті!

25 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбулось урочисте нагородження переможців ХІІ щорічного обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга».

Цього року на конкурсі, у якому взяв участь редакційно-видавничий колектив ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Анастасії Іщенко, було представлено 55 книг місцевих авторів, виданих протягом 2017 року у восьми провідних Миколаївських видавництвах.

Долю видань конкурсантів визначала експертна комісія за участю кандидатів та докторів наук, викладачів, керівників провідних закладів культури, фахівців з питань книговидання, дизайнерів. Опрацювавши кожне видання, комісія з 29-ти незалежних експертів визначила кращі книги за 6 номінаціями:

• «Краще історико-краєзнавче видання»
  • «Краще учбове видання та підручники»
  • «Краща поетична збірка»
  • «Краще прозаїчне видання»
  • «Краще видання для дітей та юнацтва»
  • «Кращий літературний дебют»

У номінації «Краще учбове видання та підручники» експертна комісія визнала переможцем навчальний посібник «Українська мова як іноземна: Підготовка до тесту. Тренувальні завдання. Середній рівень» Видавництва ЧНУ імені Петра Могили. Авторський колектив: доцент кафедри журналістики ЧНУ імені Петра Могили, к.філол.н. Ольга Тулузакова, співавтори – Олена Новікова та Уляна Штанденко.

Щиро вітаємо Видавництво Чорноморського національного університету імені Петра Могили

та автора Ольгу Тулузакову з перемогою!

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники