Кафедра менеджменту


Кафедра менеджменту є структурним підрозділом факультету економічних наук та центром фундаментальної і прикладної підготовки управлінців на Півдні України. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Місія кафедри: підготовка менеджерів для підприємств, установ, організацій, бізнесу, що володіють необхідними компетенціями, сильними аналітичними основами та лідерськими якостями.

Підготовку студентів забезпечує кваліфікований професорсько-викладацький колектив, який має багаторічний досвід викладання, роботи в області управлінського консалтингу та практичного менеджменту. До проведення занять залучаються також топ-менеджери великих компаній, банків, адміністрацій м. Миколаєва та області. Викладачі кафедри є авторами навчальної літератури, монографій, наукових публікацій у провідних українських та закордонних журналах.

Кафедрою приділяється багато уваги побудові ефективної організації навчального процесу на базі новітніх освітніх технологій, що включають ділові ігри, мультимедійні презентації, розбір конкретних ситуацій, кейс-технології, виконання проектів, індивідуальне консультування.

Основні дисципліни, що викладаються колективом кафедри: «Менеджмент», «Маркетинг», «Операційний менеджмент», «Стратегічний менеджмент», «Ситуаційний менеджмент», «Бізнес комунікації», «Економіка підприємства», «Управління персоналом», «Управління громадськими та неприбутковими організаціями», «Управління змінами», «Менеджмент ринку послуг», «Менеджмент в органах державної влади», «Фінансовий менеджмент», «Управління бізнесом» і багато інших.

Наші студенти проходять практику на провідних підприємствах міста та області; займаються науковою діяльністю; беруть участь в українських олімпіадах з менеджменту, конференціях. Додатково діє спеціальна програма бізнес-практики в Норвегії, Польщі та Німеччині. Існує можливість отримання подвійного диплома.

Кафедра успішно співпрацює з більшістю ключових роботодавців Півдня України, активно розвиває зв’язки із зарубіжними підприємствами і організаціями.

Контактна інформація:
Кафедра розташована: 10-й корпус, кімн. 10-325
Телефон: (0512) 76-92-78

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ

 

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання Посада

Контакти

Стоян Олександра Юріївна доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук в.о. завідувача Oleksandra.Stoyan@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Google Scholar
Мельничук Любов Сергіївна кандидат економічних наук доцент б.в.з. lyuba_melnichuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Google Scholar
Нетудихата Костянтин Леонтійович кандидат економічних наук, доцент доцент kostyantyn.netudykhata@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Google Scholar
Бурдельна Ганна Олександрівна кандидат економічних наук в.о. доцента Hanna.Burdelna@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Google Scholar
Шатун Володимир Тимофійович кандидат політичних наук, доцент доцент Volodymyr.Shatun@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Google Scholar
Савостікова Катерина Ігорівна завідуюча кабінетом kateryna.savostikova@chmny.edu.ua
(0512) 76-92-78

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …