Кафедра менеджменту


Кафедра менеджменту є структурним підрозділом факультету економічних наук та центром фундаментальної і прикладної підготовки управлінців на Півдні України. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Місія кафедри: підготовка менеджерів для підприємств, установ, організацій, бізнесу, що володіють необхідними компетенціями, сильними аналітичними основами та лідерськими якостями.

Підготовку студентів забезпечує кваліфікований професорсько-викладацький колектив, який має багаторічний досвід викладання, роботи в області управлінського консалтингу та практичного менеджменту. До проведення занять залучаються також топ-менеджери великих компаній, банків, адміністрацій м. Миколаєва та області. Викладачі кафедри є авторами навчальної літератури, монографій, наукових публікацій у провідних українських та закордонних журналах.

Кафедрою приділяється багато уваги побудові ефективної організації навчального процесу на базі новітніх освітніх технологій, що включають ділові ігри, мультимедійні презентації, розбір конкретних ситуацій, кейс-технології, виконання проектів, індивідуальне консультування.

Основні дисципліни, що викладаються колективом кафедри: «Менеджмент», «Маркетинг», «Операційний менеджмент», «Стратегічний менеджмент», «Ситуаційний менеджмент», «Бізнес комунікації», «Економіка підприємства», «Управління персоналом», «Управління громадськими та неприбутковими організаціями», «Управління змінами», «Менеджмент ринку послуг», «Менеджмент в органах державної влади», «Фінансовий менеджмент», «Управління бізнесом» і багато інших.

Спеціальність «Менеджмент» є перспективною та унікальною, оскільки передбачає підготовку професійних керівників, які на високому рівні володіють сучасними технологіями менеджменту та здатні ефективно управляти підприємством, установою, організацією, бізнесом.

Програма навчання побудована на засадах міжнародного стандарту МВА (Master of Business Administration). Застосування сучасних методів навчання та викладання, висока технологічна оснащеність навчального процесу дозволяють студентам швидко адаптуватися до бізнес-середовища. Тільки ця програма дає можливість самостійно створити власний бізнес в рамках навчального проекту. Студенти посилено вивчають дві іноземні мови (англійську та другу мову за вибором) та опановують спеціалізоване програмне забезпечення управління бізнес-процесами (MS Progect, Progect Expert, MindManager, BPwin та Business Studio).

Для студентів постійно діє розширена програма бізнес-практики в Норвегії, Польщі та Німеччині. Існує можливість отримання подвійного диплома (українського державного зразка ЧНУ ім. П. Могили та європейського зразка вищого навчального закладу-партнера). Випускник стає більш привабливим для вітчизняних та іноземних роботодавців.

 

Також наші студенти проходять практику на провідних підприємствах міста та області; займаються науковою діяльністю; беруть участь в українських олімпіадах з менеджменту, конференціях. Додатково діє спеціальна програма бізнес-практики в Норвегії, Польщі та Німеччині. Існує можливість отримання подвійного диплома.

Кафедра успішно співпрацює з більшістю ключових роботодавців Півдня України, активно розвиває зв’язки із зарубіжними підприємствами і організаціями.

Випускник програми може обіймати такі посади: керівник підприємств, установ та організацій; керівник фінансових, бухгалтерських та економічних підрозділів; менеджер з питань комерційної діяльності; фахівець у галузі маркетингу; спеціаліст з управління проектами та програмами; менеджер з адміністративної діяльності; аналітик, експерт чи консультант в фінансових установах та на підприємствах реального сектору економіки; керівник підрозділів кадрів та трудових відносин.

Плюси професії менеджера: високий рівень оплати праці, блискучі перспективи кар’єрного росту, стабільний попит на ринку праці в Україні та за кордоном, постійне вдосконалення навиків бізнес-спілкування та напрацювання корисних зв’язків.

Спеціальність акредитована за рівнями «бакалавр» та «магістр».

 

Контактна інформація:
Кафедра розташована: 10-й корпус, кімн. 10-325
Телефон: (0512) 76-92-78

 

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ

 

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання Посада

Контакти

Стоян Олександра Юріївна доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук завідувач Oleksandra.Stoyan@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78Профіль у Google Академії
Мельничук Любов Сергіївна кандидат економічних наук доцент б.в.з. lyuba_melnichuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Профіль у Google Академії
Нетудихата Костянтин Леонтійович кандидат економічних наук, доцент доцент kostyantyn.netudykhata@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Профіль у Google Академії
Бурдельна Ганна Олександрівна кандидат економічних наук в.о. доцента Hanna.Burdelna@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Профіль у Google Академії
Савостікова Катерина Ігорівна завідуюча кабінетом kateryna.savostikova@chmny.edu.ua
Потай Інна Юріївна кандидат технічних наук, доцент доцент кафедри менеджменту inna.potay@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78Профіль у Google Академії

 

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …