Кафедра менеджменту


Кафедра менеджменту є структурним підрозділом факультету економічних наук та центром фундаментальної і прикладної підготовки управлінців на Півдні України. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Місія кафедри: підготовка менеджерів для підприємств, установ, організацій, бізнесу, що володіють необхідними компетенціями, сильними аналітичними основами та лідерськими якостями.

Підготовку студентів забезпечує кваліфікований професорсько-викладацький колектив, який має багаторічний досвід викладання, роботи в області управлінського консалтингу та практичного менеджменту. До проведення занять залучаються також топ-менеджери великих компаній, банків, адміністрацій м. Миколаєва та області. Викладачі кафедри є авторами навчальної літератури, монографій, наукових публікацій у провідних українських та закордонних журналах.

Кафедрою приділяється багато уваги побудові ефективної організації навчального процесу на базі новітніх освітніх технологій, що включають ділові ігри, мультимедійні презентації, розбір конкретних ситуацій, кейс-технології, виконання проектів, індивідуальне консультування.

Основні дисципліни, що викладаються колективом кафедри: «Менеджмент», «Маркетинг», «Операційний менеджмент», «Стратегічний менеджмент», «Ситуаційний менеджмент», «Бізнес комунікації», «Економіка підприємства», «Управління персоналом», «Управління громадськими та неприбутковими організаціями», «Управління змінами», «Менеджмент ринку послуг», «Менеджмент в органах державної влади», «Фінансовий менеджмент», «Управління бізнесом» і багато інших.

Спеціальність «Менеджмент» є перспективною та унікальною, оскільки передбачає підготовку професійних керівників, які на високому рівні володіють сучасними технологіями менеджменту та здатні ефективно управляти підприємством, установою, організацією, бізнесом.

Програма навчання побудована на засадах міжнародного стандарту МВА (Master of Business Administration). Застосування сучасних методів навчання та викладання, висока технологічна оснащеність навчального процесу дозволяють студентам швидко адаптуватися до бізнес-середовища. Тільки ця програма дає можливість самостійно створити власний бізнес в рамках навчального проекту. Студенти посилено вивчають дві іноземні мови (англійську та другу мову за вибором) та опановують спеціалізоване програмне забезпечення управління бізнес-процесами (MS Progect, Progect Expert, MindManager, BPwin та Business Studio).

Для студентів постійно діє розширена програма бізнес-практики в Норвегії, Польщі та Німеччині. Існує можливість отримання подвійного диплома (українського державного зразка ЧНУ ім. П. Могили та європейського зразка вищого навчального закладу-партнера). Випускник стає більш привабливим для вітчизняних та іноземних роботодавців.

 

Також наші студенти проходять практику на провідних підприємствах міста та області; займаються науковою діяльністю; беруть участь в українських олімпіадах з менеджменту, конференціях. Додатково діє спеціальна програма бізнес-практики в Норвегії, Польщі та Німеччині. Існує можливість отримання подвійного диплома.

Кафедра успішно співпрацює з більшістю ключових роботодавців Півдня України, активно розвиває зв’язки із зарубіжними підприємствами і організаціями.

Випускник програми може обіймати такі посади: керівник підприємств, установ та організацій; керівник фінансових, бухгалтерських та економічних підрозділів; менеджер з питань комерційної діяльності; фахівець у галузі маркетингу; спеціаліст з управління проектами та програмами; менеджер з адміністративної діяльності; аналітик, експерт чи консультант в фінансових установах та на підприємствах реального сектору економіки; керівник підрозділів кадрів та трудових відносин.

Плюси професії менеджера: високий рівень оплати праці, блискучі перспективи кар’єрного росту, стабільний попит на ринку праці в Україні та за кордоном, постійне вдосконалення навиків бізнес-спілкування та напрацювання корисних зв’язків.

Спеціальність акредитована за рівнями «бакалавр» та «магістр».

 

Контактна інформація:
Кафедра розташована: 10-й корпус, кімн. 10-325
Телефон: (0512) 76-92-78

 

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ

 

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання Посада

Контакти

Стоян Олександра Юріївна доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук в.о. завідувача Oleksandra.Stoyan@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78

Профіль у Google Академії

Мельничук Любов Сергіївна кандидат економічних наук доцент б.в.з. lyuba_melnichuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Профіль у Google Академії
Нетудихата Костянтин Леонтійович кандидат економічних наук, доцент доцент kostyantyn.netudykhata@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Профіль у Google Академії
Бурдельна Ганна Олександрівна кандидат економічних наук в.о. доцента Hanna.Burdelna@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78
Профіль у Google Академії
Савостікова Катерина Ігорівна завідуюча кабінетом kateryna.savostikova@chmny.edu.ua
Потай Інна Юріївна кандидат технічних наук, доцент доцент кафедри менеджменту inna.potay@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-78

Профіль у Google Академії

 

Події та оголошення


жовтня
23

  Шановні колеги! У рамках підтримки Руху відкритого доступу наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили пропонує Вам серію вебінарів від фахівців Scopus  та Web of Science, що відбудуться 23-25 жовтня 2018  Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, присвячений Руху Відкритого Доступу до …

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчання. Стипендія не покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном. Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного …

жовтня
19
Конкурс для викладачів на проходження стажування за програмою Erasmus+

Шановні викладачі! Оголошено конкурс для викладачів на проходження стажування за програмою Erasmus+ протягом двох тижнів в університеті Ка’Фоскарі, Венеція. Викладач отримає повний грант у розмірі 140 євро на день + сумарне відшкодування витрат на проїзд до 360 євро. Дедлайн подачі …