№ 13


Алексеєва К. А.
Бабошина О. М.
Баланюк М. В.
Беляєва К. С.
Бондарчук О. М.
Гайдаржийська О. М.
Гаража О. П.
Гаркуша Ю. О.
Гирба О. О.
Городиський М. П.
Гунько Л. А.
Данчевська І. Р.
Двуліт З. П.
Дунська А. Р.
Здір В. А.
Ігнатенко М. М.
Іличок Б. І.
Карамушка М. В.
Карпенко А. В.
Клісіньскі Я. С.
Кобзева В. С.
Кузьомко В. М.
Кукліна Т. С.
Лавренюк О. І.
Лохман Н. В.
Ляхович Г. І.
Макаренко Р. А.
Маринюк Л. В.
Мельник Ю. М.
Миронова О. М.
Михайленко О. В.
Мороз О. В.
Нагорнюк О. В.
Павлов К. В.
Петрова І. П.
Піддубна В. Г.
Піменова М. М.
Побережна Н. М.
Потапюк І. П.
Продіус О. І.
Продіус Ю. І.
Романовська Ю. А.
Самофатова В. А.
Сардак С. Э.
Седікова І. О.
Семенюк І. Ю.
Синявська О. О.
Старинець О. Г.
Судієнко О. В.
Ткачук В. О.
Томчук-Пономаренко Н. В.
Торяник Ж. І.
Трішкіна Н. І.
Тюха І. В.
Фальченко О. О.
Фісуненко П. А.
Хамініч С. Ю.
Шелементьєва Т. В.
Шикіна О. В.
Шіковець К. О.
Щербатих Д. В.
Юрьева И. А.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету