Знайомство першокурсників з бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького


21 листопада студенти екологи завітали до бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з навчальною метою отримання знань про сучасні методи користування електронним каталогом видань та традиційним пошуком інформації.

У залі каталогів відвідувачів ознайомили з картотеками краєзнавчого та екологічного напрямків, які в майбутньому допоможуть студентам у науковій та дослідницькій діяльності. Більшість інформації можна знайти через Інтернет-ресурс (електронний каталог видань), користуватися яким достатньо зручно та швидко. Варто зазначити, що в Online-аудиторії користувачі з поганим зором бібліотеки мають змогу працювати за комп’ютером з широкоформатним монітором, використовуючи для роботи на комп’ютері програми екранного збільшення з голосовим супроводом, прослуховуючи аудіокниги.

Студентам випала можливість відвідати унікальну  виставку  Олександра Петровича Блохіна, яку влаштувала бібліотека. Олександр Петрович – миколаївський моделіст, займається моделюванням суден і військових кораблів у різних масштабах. У 1968 році він створив свою першу модель, але, на жаль, вона не збереглась. Під час створення своїх моделей, митець використовує професійну літературу, креслення, фото і кінохроніку, спогади учасників подій, а також власний досвід військової служби і роботи в портах. Зараз в його колекції налічується понад 300 одиниць бронетехніки. На виставці було представлено понад 150 макетів танків, самохідних артилерійських установок, бронетранспортерів, бойових автомобілів, кораблів тощо. Роботи Олександра Блохіна високо оцінені й знаходяться в музеях Ізмаїла, Одеси, Феодосії, Архангельська та в приватних колекціях.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).