Завідувач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр взяв участь у програмі на НІС-ТВ, присвяченій історичному конфлікту війни

27 квітня 2022 року доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр узяв участь у  миколаївській телевізійній програмі на НІС-ТВ. У ній розповідав про сучасну війну на території України, питання збігу обставин та закономірності, проблему історичного конфлікту, а також радянський наратив про «братні народи» та його трансформацію в наратив про один народ.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну та її подальші дії на території нашої держави є наразі найголовнішим питанням українців та всіх небайдужих.

Також у студії говорили про Україну як кордон між цивілізаціями, історичний конфлікт навколо Візантійської спадщини, росію як постійна загроза для України. Окремим аспектом розмови стало майбутнє експозицій миколаївських музеїв та перейменування вулиць і демонтаж пам’ятників.