Запрошуємо взяти участь у XXV Всеукраїнській щорічній науково-практичній конференції «Могилянські читання – 2022: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти»

Запрошуємо студентську молодь, викладачів, аспірантів та докторантів ЧНУ імені Петра могили взяти участь у XXV Всеукраїнській щорічній науково-практичній конференції «Могилянські читання – 2022: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

Цьогоріч конференція присвячена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку в межах тижня науки (7 по 11 листопада 2022 року).

Метою конференції є надання можливості викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із освітніх, суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права, публічного управління та охорони здоров’я.

Також у межах Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції проводитимуться наукові конференції і семінари та всеукраїнська конференція до всесвітнього дня студентів «Університетська молодь для сталого майбуття України».

До друку приймаються тези, які містять результати власного дослідження та не мають логічних, стилістичних і друкарських помилок. За зміст тексту тез та наявність помилок несуть відповідальність автори. Тези та програма конференції публікуються лише в електронному вигляді безкоштовно.

Інформаційний лист.

Шаблон оформлення тез доповідей.