Запрошуємо взяти участь у онлайн-конференції EU Study Days «Відносини Україна-ЄС у 2020 році: ключові тенденції та досягнення»

Представництво ЄС в Україні оголошує набір учасників на онлайн-конференцію EU Study Days (Єврошколи), яка відбудеться 23-24 липня 2020 року.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Під час конференції учасники зможуть не тільки отримати нові знання від українських та європейських політиків і дослідників, а й поділитись власними ідеями та зробити і презентувати власні дослідження.

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України. Також запрошуються учасники 12-ти онлайн-модулів Єврошколи та її випускники.

Участь в онлайн-конференції безкоштовна, відбір буде відбуватись на основі поданої заявки. Заповнити форму можна за посиланням.

Учасники, які хочуть презентувати власне дослідження мають подати аналітичну записку зі своєю темою. Матеріали потрібно надіслати на eustudydays@gmail.com з темою листа «матеріали конференції Єврошколи» до 21 липня 23:00.

З детальними умовами участі в онлайн-конференції та форматом надання власного дослідження учасниками можна ознайомитись тут.