Запрошуємо взяти участь у ІV Міжнародній науковій конференції «Слов’янські студії: європейський контекст»

Факультет філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує  взяти участь у ІV Міжнародній науковій конференції «Слов’янські студії: європейський контекст».

Конференція присвячена проблемам функціонування та розвитку слов’янських мов і літератур у широкому загальноєвропейському контексті.  Основні завдання конференції – інтенсифікація слов’янознавчих філологічних досліджень за рахунок розширення співпраці з науковцями різних країн; зміцнення глибинних зв’язків між різними слов’янськими мовами та культурами; усвідомлення їхнього місця у контексті неслов’янських культур; об’єднання зусиль фахівців та формування професійної спільноти у напрямку євроінтеграційних процесів України.

Заплановано також роботу круглого столу на тему «Слов’янські мови та літератури у ЗМІ, кіно- та Інтернет-просторі в контексті російсько-української війни».

Коли? – 29-30 травня 2023 року

Формат конференції – онлайн.

Форма участі – змішана: участь з усною доповіддю, участь без доповіді, заочна участь (публікація тез).

Робочі мови конференції – українська, польська, болгарська та англійська.

Заявки на участь у конференції та матеріали виступів надсилати електронною поштою на адресу оргкомітету: elina.ju1508@gmail.com

Заявки на конференцію слід надсилати до 8 травня 2023 року.

Інформаційний лист – за посиланням.

Інформаційний лист англійською мовою.