Запрошуємо взяти участь у фестивалі-конкурсі «Зірки Причорномор’я»

Запрошуємо взяти участь у фестивалі-конкурсі «Зірки Причорномор’я», який організовано для учнів (вихованців) позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів.

Конкурсна програма:

14.01 – вокальне мистецтво: естрадний, джазовий вокал (солісти, дуети, тріо, квартети);

15.01- хореографічне мистецтво:

– стилізація народного танцю, сучасна обробка народного танцю;

– сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика, контемп, хіп-хоп);

– естрадна хореографія;

16.01 – театральні колективи(естрадні мініатюри, стендап, гумор);

14.01-17.01 – виставка декоративно-прикладного мистецтва.

У прикріплених документах Положення з контактами відповідальних осіб та Заявка на участь у фестивалі мистецтв.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.