Запрошуємо взяти участь у фестивалі-конкурсі «Зірки Причорномор’я»

Запрошуємо взяти участь у фестивалі-конкурсі «Зірки Причорномор’я», який організовано для учнів (вихованців) позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів.

Конкурсна програма:

14.01 – вокальне мистецтво: естрадний, джазовий вокал (солісти, дуети, тріо, квартети);

15.01- хореографічне мистецтво:

– стилізація народного танцю, сучасна обробка народного танцю;

– сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика, контемп, хіп-хоп);

– естрадна хореографія;

У прикріплених документах Положення з контактами відповідальних осіб та Заявка на участь у фестивалі мистецтв.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …