Запрошуємо всіх охочих предсавників ЧНУ імені Петра Могили до участі в онлайновому челенджі «ДО ПЕРЕМОГИ»

Запрошуємо всіх охочих студентів, викладачів та співробітників ЧНУ імені Петра Могили до участі в онлайновому челенджі «ДО ПЕРЕМОГИ», що організований Миколаївським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Челендж розпочато з метою підтримки захисників і захисниць України. Він стартував 28 квітня 2022 року та передається від області до області, від одного закладу освіти до іншого.

Як взяти участь?

Потрібно зняти відео з виконанням фізичної вправи групою студентів (викладачів) чи індивідуально. Обов’язково зі словами підтримки наших Захисників.

Додаткові вимоги до знятих відео:

• якісне відео, зняте в горизонтальному форматі;
  • тривалість його від 30 секунд до 1 хвилини;
  • на початку відео має бути заставка Всеукраїнського челенджу
  • вітання словами «Привіт, Україно! Ми студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили висловлюємо слова підтримки \ вдячності захисникам України»;
  • демонстрація фізичної вправи;
  • проголошення гасла, наприклад, «Слава Україні!», «Слава захисникам України» тощо;
  • передача челенджу наступному закладу освіти;
  • надсилання відео на електронну адресу noufvs@ukr.net чи у Вайбер за номером 0681392292 (Олена Мошків).

Долучаймося до челенджу!

До спільної перемоги!