Запрошуємо у Могилянку на науково – практичну конференцію !

У рамках XIII Міжнародної науково – практичної конференції «ОЛЬВІЙСЬКИЙ ФОРУМ  – 2019: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі»  6 та 7 червня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться науково – практична конференція

«ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ».

Мета конференції: Обмін досвідом впровадження інклюзивної освіти, ознайомлення з найкращими практиками організації різних аспектів інклюзії (навчання, корекція, реабілітація), проведення майстер-класів від найкращих фахівців в галузі корекції та реабілітації, проведення дискусійних майданчиків щодо впровадження інклюзії в умовах НУШ.

До участі у конференції запрошуються: науковці, представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, фахівці обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів,  закладів дошкільної, загальної середньої освіти, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, студенти спеціальностей «Психологія», «Фізична реабілітація», «Дефектологія», представники інших підприємств і організацій, діяльність яких дотична до зазначених для  конференції питань та яких цікавить тема інклюзії та розвитку інклюзивних процесів, батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Миколаївської Облдержадміністрації та ЧНУ ім. Петра Могили.

Кількість місць обмежена.

Обов’язкова попередня реєстрація в гуглформі.

Місце проведення конференції:

– головний корпус ЧНУ ім. Петра Могили (вул. 68 Десантників, 10),
– 10 корпус ЧНУ імені Петра Могили (вул. 1-ша  Військова, 2).

Всі організаційні питання за тел. 76-92-84,
e-mail: centerchnu@gmail.com  (Сараєва Н.В, Захарова Л.Г.)

У вкладенні – детальна програма конференції з описом тем для обговорювання та локаціями заходів.
Програма конференції.