Запрошуємо студентів ЧНУ ім. Петра Могили взяти учать в конкурсі студентських наукових робіт «Мотивація нескорених»

Запрошуємо студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяти учать у конкурсі студентських наукових робіт «Мотивація нескорених», який стартував у межах соціального грантового проєкту «Scholarship в Україні».

Метою соціального проекту є підтримка активних студентів, які, незважаючи на воєнний стан, націлені на професійний розвиток та продовжують навчання в українських закладах освіти.

Переглянути пресконференцію щодо старту нового конкурсу за посиланням.

У межах конкурсу студенти мають змогу виграти два окремі гранти з фінансової теми чи логістики. Для участі необхідно надіслати заявку та написати конкурсну роботу аналітичного характеру на одну із запропонованих тем:

«Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні» – грант 15 000 грн. за перше місце (надіслати заявку на сайті);

«Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану: пропозиції щодо покращення» – грант 15 000 грн. за перше місце (надіслати заявку на сайт).

Другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн. та 2000 грн. відповідно. Обсяг роботи – 1000-3000 слів, унікальність – не менше 75%.

Заявку на участь необхідно надіслати до 30 квітня 2023 року, роботи – до 16 травня 2023 року. Фінал (орієнтовно) – 10 червня 2023 року.

Контакти:

Контактна особа – Юлія Валуєва, організатор соціального проєкту «Scholarship в Україні»

Або можна звернутися за контактами:

+ 38 (093) 495 34 10

+38 (067) 622-62-82