Запрошуємо на зустріч із доктором історичних наук, професором, академіком чотирьох наукових установ у галузі суспільних наук Юрієм Макаром. Коли? – 20 травня 2022 року. Початок о 10.00. Де? – Факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на зустріч на платформі Zoom. Ідентифікатор конференції: 846 4835 0703 Код доступу: 7iGF13 Юрій Макар – доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік чотирьох наукових установ у галузі суспільних наук, також Української вільної академії наук у США. Опублікував понад 500 наукових публікацій в українських та зарубіжних виданнях, колективних та індивідуальних монографій, навчальних посібників.

Також під час заходу, відбудеться презентація книги Юрія Макара «Університети мого життя», яка складається із 6 розділів (від «Дитячих та юнацьких років» – до «Пізнання Європи і світу»).

Чекаємо на зустрічі з Юрієм Макарем викладачів, студентів та всіх охочих.