Запрошуємо майбутніх чемпіонів на творчий конкурс спеціальності «Фізична культура і спорт» - ЧНУ iм. Петра Могили

Увага! ЗАПРОШУЄМО МАЙБУТНІХ ЧЕМПІОНІВ НА ТВОРЧИЙ КОНКУРС
СПЕЦІАЛЬНОСТІ  «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ»

21 липня о 9:00

ЦЕНТРАЛЬНИЙ МІСЬКИЙ СТАДІОН («ЕВІС»)

Адреса:  вул. Спортивна, 1/1

Відбудеться ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА  творчого конкурсу для абітурієнтів, які вступають на спеціальність «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ».

При собі обов’язково мати:

• Спортивна форма і взуття
  • Паспорт
  • Оригінал сертифікату ЗНО
  • Медична довідка 086-о

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА: 21 липня о 14:00 в аудиторії 5-105 ЧНУ ім. Петра Могили

ПРОГРАМА ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

Приклад теоретичної частини творчого конкурсу для
вступу на 1 курс на спеціальність
 «Фізична культура і спорт»

Обираючи факультет  фізичної культури і спорту ЧНУ ім. Петра Могили, ви отримуєте такі переваги:

1. Спеціальність спрямовано на вдосконалення професійної підготовки спортсменів високої кваліфікації з отриманням фаху тренера-викладача.
  2. Отримуєте кваліфікацію Тренера з обраного виду спорту, вчителя фізичної культури. Це фахівець, підготовлений до професійної діяльності у сфері фізичного виховання та  спорту,  державного управління спортивно-оздоровчими закладами.
  3. Випускники цієї спеціальності можуть обіймати посади тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки, керівників спортивних шкіл, спортивних федерацій, фітнес-клубів та інших спортивних організацій, а також бути персональними менеджерами у професійному спорті.
  4. Опануєте сучасні знання з техніки викладання обраного виду спорту, навчитесь методиці та організації тренувального процесу, підготовці організаційних питань щодо проведення змагань різного рівня.
  5. Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання, опанувати різноманітні загальні та спеціальні дисципліни, стають висококваліфікованими викладачами фізичного виховання, тренерами.

20046024_881960211953048_334259496_n

20067550_881960208619715_100389470_n

19859185_881960215286381_648852550_o

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.