Запрошуємо до участі у Всеукраїнській Інтернет-конференції «Управління радіаційною та екологічною безпекою середовища життєдіяльності людини»

Шановні науковці!

З нагоди вшанування пам’яті 33-ї річниці аварії на ЧАЕС запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих учених, студентів, аспірантів з міжнародною участю «Управління радіаційною та екологічною безпекою середовища життєдіяльності людини», яка відбудеться 17-23 квітня 2019 року.

КЕРІВНИЦТВО ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

Григор’єва Л.І. – д.біол.н., професор, завідувач кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили;

Томілін Ю.А. – д. біол.н., професор, директор НДІ радіаційної та екологічної безпеки ЧНУ імені Петра Могили;

Коваль А. В. – д. н. держ. упр., професор, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили;

Макарова О.В. – ст. викладач кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили.

ПРІОРИТЕТНІ  НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

– Управління ризиком техногенних аварій; ризиками для здоров’я і безпеки праці.

– Радіобіологічні, радіоекологічні та медичні наслідки аварії на ЧАЕС.

– Сучасні радіоекологічні проблеми територій та радіаційний захист населення.

– Стандартизація радіаційної та екологічної безпеки.

– Cтандартизація безпеки життя та діяльності людини.

– Нові методи радіобіологічних і радіоекологічних досліджень.

– Радіобіологічна і радіоекологічна освіта.

– Екологічний менеджмент і екологічний аудит на потенційно небезпечних об’єктах і територіях.

– Медико-соціальні аспекти управління процесами безпечної життєдіяльності населення України.

– Медико-соціальна реабілітація та соціальний захист людей, постраждалих при надзвичайних ситуаціях.

– Соціальна поведінка та здоров’я населення на радіоактивно забруднених територіях.

– Інновації в управлінні соціальним захистом і соціальним забезпеченням постраждалих.

– Європейські стандарти якості і безпеки життя та діяльності людини.

Умови участі в конференції:

Термін подання заявок та тез – до 15 квітня 2019 року.

Для включення тез до збірника необхідно відправити на електронну пошту оргкомітету elenamakarova79@ukr.net

− заявку на участь у роботі конференції;

− файл із текстом тез

− інформацію про оплату.

Електронний лист повинен мати тему «РАД – 2019». Текст тез та заявка на участь надсилаються окремими файлами (наприклад, Тези_Іванов І. І., Заявка_Іванов І. І.).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Вартість участі в конференції (організаційний внесок) становить 100 грн. (участь в конференції та друк збірника наукових праць), для студентів та аспірантів – 50 грн.

Оплату здійснювати на карту Приватбанку: карта № 4149497837358961, отримувач Макарова Олена Валеріївна. Призначення платежу: Організаційний внесок за участь в конференції РАД–2019 від (прізвище та ініціали автора). Під час перерахування враховувати суму 1,5 % – податок банку для зарахування суми на карт-рахунок.

Для участі необхідно заповнити заявку.

Вимоги до оформлення робіт можна переглянути тут.