Європейські виміри підготовки екологів у ЧНУ ім. Петра Могили


31 жовтня 2019 р. розпочали роботу ХІІ Миколаївські екологічні читання.

Тема цього року знакова: “Європейські напрями екологічного розвитку міста Миколаєва таінших міст України”.

Кафедра екології Миколаївської “Могилянки” представила широку тематику досліджень, які проводяться разом із студентами-екологами.

Людмила Григор’єва, завідувач кафедри екології представила наукові розробки з медико-біологічних засад управління безпекою природних водних об’єктів туристичного інтересу та заходи від наслідків експлуатації Миколаївського глиноземного заводу.

Олена Мітрясова, координатор Міжнародного проекту, який реалізується в університеті під егідою Програми Еразмус+ Жана Моне, презентувала досвід реалізації Європейських студій з безпеки водних ресурсів.

Міждисциплінарні Європейські студії, які запроваджено для підготовки студентів-екологів, – це унікальна можливість долучитися усім зацікавленим до кращих європейських екологічних практик у форматі навчання-дослідження.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …