Європейські виміри підготовки екологів у ЧНУ ім. Петра Могили

31 жовтня 2019 р. розпочали роботу ХІІ Миколаївські екологічні читання.

Тема цього року знакова: “Європейські напрями екологічного розвитку міста Миколаєва таінших міст України”.

Кафедра екології Миколаївської “Могилянки” представила широку тематику досліджень, які проводяться разом із студентами-екологами.

Людмила Григор’єва, завідувач кафедри екології представила наукові розробки з медико-біологічних засад управління безпекою природних водних об’єктів туристичного інтересу та заходи від наслідків експлуатації Миколаївського глиноземного заводу.

Олена Мітрясова, координатор Міжнародного проекту, який реалізується в університеті під егідою Програми Еразмус+ Жана Моне, презентувала досвід реалізації Європейських студій з безпеки водних ресурсів.

Міждисциплінарні Європейські студії, які запроваджено для підготовки студентів-екологів, – це унікальна можливість долучитися усім зацікавленим до кращих європейських екологічних практик у форматі навчання-дослідження.