Всеукраїнська конференція «Мій край, моя земля очима сучасників»

18 листопада 2017 року на базі Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки відбулася Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Мій край, моя земля очима сучасників», яку проводив Миколаївський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

До участі у секції «Екологічне краєзнавство», у якості керівників, були запрошені викладачі кафедри екології та природокористування ЧНУ імені Петра Могили. Було відмічено високий рівень доповідей, зроблених вихованцями екологічних гуртків різних областей України. Керівники секції висловили думку про достойну зміну молодих природоохоронців, які підростають на теренах нашої держави.

Переглянути фото можна в  Еколого-просвітницькому проекті

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.