Еколого-просвітницький проект - ЧНУ iм. Петра Могили

Еколого-просвітницький проект


ХІМІЧНА ФЕЄРІЯ ЕКОЛОГІВ

 

17 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся день відкритих дверей спеціальності «Екологія та збалансоване природокористування». У заході взяли участь члени Малої академії наук з різних шкіл Миколаївщини. Школярі стали учасникали театралізованого дійства студентів 521 групи.

Діти спостерігали виставу «Алхіміки», ставши частиною давніх ритуалів, магії та дива взаємодії хімічних елементів.

fffff

У ході вистави головні герої намалися добути золото за допомогою хімічних реакцій, глядачі спостерігали за палаючим піском, постійно змінюючою свій колір речовиною та таємничими зміями гермеса, що породилися з вогню.

sdsdsdsfsdfsd

Також усім охочим провели екскурсію нашим університетом, в ході якої дітей ознайомили з історією ЧНУ ім. Петра Могили, показали просторі аудиторії, лабораторії, бібліотеку та картинну галерею.

Студенти організували теплий та дружній прийом для школярів. Учнів вразило університетське життя екологів, адже це не тільки підручники та лекції, а і цікаві та пізнавальні експеременти, необмежені можливості для розвитку та веселого дозвілля.

etertert  rtrtertrt

 

Еколого-просвітницького проекту на тему «Адаптація до змін клімату»

10 листопада cтуденти четвертого курсу спеціальності «Екологія» відвідали учнів Новоодеської ЗОШ № 2.

Візит відбувся в рамках еколого-просвітницького проекту на тему «Адаптація до змін клімату». Гостей приймала Новоодеська районна бібліотека.

У форматі цікавої гри студенти ознайомили школярів із проблемами змін клімату, глобальним потеплінням, парниковим ефектом, його наслідками та шляхами усунення їх.

Діти та вчителі виявили неабияку цікавість до заходу та висловили бажання подальшої співпраці. І хоч проект є відносно молодим, однак початок нових звершень та змін вже покладено.

Нам залишається лише сказати: до нових зустрічей!

E7 E6 E5 E4 E3 E2 E1

Події та оголошення


березня
15
Business opportunities

Перший полуфінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід буде проводитись в аудиторії 4-107  15 березня о 14.00

Березня
25
Година Землі 2017

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Всесвітньо …