Волонтери серед нас: студентка факультету філології ЧНУ імені Петра Могили допомагає в обласній організації Товариства Червоного Хреста України

У цей нелегкий для країни час кожен намагається допомогти в можливий для себе спосіб. Тому не лише викладачі та співробітники ЧНУ імені Петра Могили долучаються до волонтерської діяльності, а й здобувачі освіти.

Таким чином завдяки набутим в університеті навичкам роботи з офіційними документами студентка 543 групи факультету філології Вероніка Міроненко доєдналася до колективу обласної організації Товариства Червоного Хреста України. До обов’язків Вероніки належить переклад ділових паперів німецькою та українською мовами.

Наразі всі розуміють, що волонтерська діяльність – це загальна потреба.

Війна триває, тож кожен із нас усіма силами, виходячи зі своїх можливостей,  повинен намагатися  допомагати один одному, підтримувати, налаштовувати на емоційно стійке життя.

Слава Україні! Крок за кроком ми впевнено йдемо до єдиного бажання – перемогти!