Візит професора Паоло Біаджі до Могилянки

Кожного року ЧНУ ім. Петра Могили підтверджує високий статус одного з лідерів освіти у Причорноморському регіоні втіленням цілей, покладених в «Стратегію інтернаціоналізації ЧНУ імені Петра Могили на 2018-2023 рр.», яка є уособленням міжнародного співробітництва.

Венеціанський Університет Ка’Фоскарі демонструє зацікавленість у розвитку освітніх та наукових програм з нашим Університетом. Підтвердженням співробітництва є регулярні візити студентів та викладачів обох університетів в рамках програми академічних обмінів Erasmus+.

Професор Паоло Біаджі відвідує ЧНУ ім. Петра Могили вже протягом п’яти років, проводячи лекції, які є унікальною можливістю для професійного розвитку наших студентів. Він є відомим в Італії та Європі істориком та археологом, доктором наук, професором передісторії та протоісторії, професором кафедри Досліджень Азії та Північної Африки в італійському університеті Ка’Фоскарі (Венеція). Так, 17 квітня 2019 року стартував новий курс лекцій для студентів ЧНУ імені Петра Могили.

У рамках свого академічного візиту професор Біаджі протягом місяця читав науковий курс «Давня історія Європи» для студентів І курсу Факультету політичних наук, спеціальності «Історія» ЧНУ імені Петра Могили. Студенти отримали відповідні сертифікати, урочисте вручення яких відбулося 14 травня в приміщенні Вченої Ради.

Досвід європейської історичної школи є дуже важливим для викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили, оскільки дозволяє зрозуміти особливості досліджень та навчання в європейських університетах, навчитись нової методології, пізнати нові традиції та культуру.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили