Візит професора Паоло Біаджі до Могилянки


Кожного року ЧНУ ім. Петра Могили підтверджує високий статус одного з лідерів освіти у Причорноморському регіоні втіленням цілей, покладених в «Стратегію інтернаціоналізації ЧНУ імені Петра Могили на 2018-2023 рр.», яка є уособленням міжнародного співробітництва.

Венеціанський Університет Ка’Фоскарі демонструє зацікавленість у розвитку освітніх та наукових програм з нашим Університетом. Підтвердженням співробітництва є регулярні візити студентів та викладачів обох університетів в рамках програми академічних обмінів Erasmus+.

Професор Паоло Біаджі відвідує ЧНУ ім. Петра Могили вже протягом п’яти років, проводячи лекції, які є унікальною можливістю для професійного розвитку наших студентів. Він є відомим в Італії та Європі істориком та археологом, доктором наук, професором передісторії та протоісторії, професором кафедри Досліджень Азії та Північної Африки в італійському університеті Ка’Фоскарі (Венеція). Так, 17 квітня 2019 року стартував новий курс лекцій для студентів ЧНУ імені Петра Могили.

У рамках свого академічного візиту професор Біаджі протягом місяця читав науковий курс «Давня історія Європи» для студентів І курсу Факультету політичних наук, спеціальності «Історія» ЧНУ імені Петра Могили. Студенти отримали відповідні сертифікати, урочисте вручення яких відбулося 14 травня в приміщенні Вченої Ради.

Досвід європейської історичної школи є дуже важливим для викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили, оскільки дозволяє зрозуміти особливості досліджень та навчання в європейських університетах, навчитись нової методології, пізнати нові традиції та культуру.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут