Візит професора Паоло Біаджі до Могилянки


Кожного року ЧНУ ім. Петра Могили підтверджує високий статус одного з лідерів освіти у Причорноморському регіоні втіленням цілей, покладених в «Стратегію інтернаціоналізації ЧНУ імені Петра Могили на 2018-2023 рр.», яка є уособленням міжнародного співробітництва.

Венеціанський Університет Ка’Фоскарі демонструє зацікавленість у розвитку освітніх та наукових програм з нашим Університетом. Підтвердженням співробітництва є регулярні візити студентів та викладачів обох університетів в рамках програми академічних обмінів Erasmus+.

Професор Паоло Біаджі відвідує ЧНУ ім. Петра Могили вже протягом п’яти років, проводячи лекції, які є унікальною можливістю для професійного розвитку наших студентів. Він є відомим в Італії та Європі істориком та археологом, доктором наук, професором передісторії та протоісторії, професором кафедри Досліджень Азії та Північної Африки в італійському університеті Ка’Фоскарі (Венеція). Так, 17 квітня 2019 року стартував новий курс лекцій для студентів ЧНУ імені Петра Могили.

У рамках свого академічного візиту професор Біаджі протягом місяця читав науковий курс «Давня історія Європи» для студентів І курсу Факультету політичних наук, спеціальності «Історія» ЧНУ імені Петра Могили. Студенти отримали відповідні сертифікати, урочисте вручення яких відбулося 14 травня в приміщенні Вченої Ради.

Досвід європейської історичної школи є дуже важливим для викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили, оскільки дозволяє зрозуміти особливості досліджень та навчання в європейських університетах, навчитись нової методології, пізнати нові традиції та культуру.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …