Візит професора Паоло Біаджі до Могилянки


Кожного року ЧНУ ім. Петра Могили підтверджує високий статус одного з лідерів освіти у Причорноморському регіоні втіленням цілей, покладених в «Стратегію інтернаціоналізації ЧНУ імені Петра Могили на 2018-2023 рр.», яка є уособленням міжнародного співробітництва.

Венеціанський Університет Ка’Фоскарі демонструє зацікавленість у розвитку освітніх та наукових програм з нашим Університетом. Підтвердженням співробітництва є регулярні візити студентів та викладачів обох університетів в рамках програми академічних обмінів Erasmus+.

Професор Паоло Біаджі відвідує ЧНУ ім. Петра Могили вже протягом п’яти років, проводячи лекції, які є унікальною можливістю для професійного розвитку наших студентів. Він є відомим в Італії та Європі істориком та археологом, доктором наук, професором передісторії та протоісторії, професором кафедри Досліджень Азії та Північної Африки в італійському університеті Ка’Фоскарі (Венеція). Так, 17 квітня 2019 року стартував новий курс лекцій для студентів ЧНУ імені Петра Могили.

У рамках свого академічного візиту професор Біаджі протягом місяця читав науковий курс «Давня історія Європи» для студентів І курсу Факультету політичних наук, спеціальності «Історія» ЧНУ імені Петра Могили. Студенти отримали відповідні сертифікати, урочисте вручення яких відбулося 14 травня в приміщенні Вченої Ради.

Досвід європейської історичної школи є дуже важливим для викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили, оскільки дозволяє зрозуміти особливості досліджень та навчання в європейських університетах, навчитись нової методології, пізнати нові традиції та культуру.

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …