Освітньо-професійні програми підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили акредитовані СІМА, Привілейованим інститутом управлінських бухгалтерів (Великобританія). Підтвердженням цього є сертифікати.

Якість підготовки спеціалістів із бухгалтерського обліку  ЧНУ імені Петра Могили відповідає британським стандартам, що дозволяє випускникам цієї спеціальності  отримувати кваліфікаційний сертифікат СІМА за спеціальними вимогами – без складання екзаменів за сертифікаційним та операційним рівнями кваліфікації СІМА.