Виклики та якість дистанційного навчання під час війни: Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили проводить опитування

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки навчально-наукого інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили проводить опитування серед студентів про виклики та якість дистанційного навчання під час війни.

Кафедра вже проводила таке опитування під час пандемії, результати якого можна переглянути за посиланням . Тоді, за результатом опитування та за проханням студентів, було продовжено термін виконання та завантаження завдань до Moodle на п’ять днів, а також створена анонімна гугл-форма для пропозицій і зауважень (відома як Парковка).

Кафедра сподівається, що щирі відповіді студентів допоможуть сформувати певні висновки й об’єктивно оцінити ситуацію, яка склалася. А також зрозуміти ключові виклики, які постали перед студентами в умовах війни, навчання під час блекауту та відсутності стабільного інтернету. Опитування є цілком анонімним!

Нагадуємо, що ваші питання, побажання чи зауваження щодо організації навчання і не тільки протягом навчального року можна залишити на «Парковці».

Опитування триватиме до 3 січня 2023 року включно.

З усіма питаннями та зауваженнями щодо опитування просимо звертатись до Тетяни Акімової – tanjaskiba@gmail.com