Викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти-геодезисти беруть активу участь в онлайн-заходах

10 лютого 2023 року студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили в межах вивчення дисципліни «Розвиток заповідних територій» доєднались до вебінару «Національний природний парк «Бузький Гард – сьогодення та перспективи».

Спікером виступив керівник НПП Бузький Гард Владислав Артемонов.

Національний природний парк є об’єктом загальнонаціонального значення, розташований в селі Мигія Миколаївської області, його територія має багато охоронних, естетичних та природоохоронних цінностей.

Оскільки Гард знаходиться на території парку Гранітно-Степове Побужжя – це одна найцінніших ділянок парку.

«Національний природний парк «Бузький Гард» на сьогодні займає 6138 га площі і він створений на базі Регіонального ландшафтного парку Гранітно-Степове Побужжя. З них 2650 га передано Національному парку в постійне користування.

У процесі зустрічі спікер розповів про відділ охорони, відділ науково-дослідний, природоохоронний відділ. Наголосив, що головними завданнями фахівців Національного природного парку «Бузький гард» є збереження унікальних природних комплексів та історичних ландшафтів; проведення еколого-освітньої роботи; створення умов для організованого відпочинку; проведення наукових досліджень, розробка наукових рекомендацій. Місцевість, де розташований парк, відома як Гранітно-степове Побужжя. Також указав, що в НПП Бузький Гард основне місце в прибутковій частині займає доход від туризму та рекреації і дохід від наукової діяльності.

Під час зустрічі було показано Схему зонування території НПП «Бузький Гард».

Дякуємо спікеру за змістовну доповідь та цікаву подачу матеріалу!