Викладачі факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили долучилися до онлайнової лекції

11 травня 2022 року викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики – доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук, кандидат політичних наук, доцент (б.в.з.) Ірина Тихоненко, кандидат політичних наук, старший викладач Олеся Звездова взяли участь у круглому столі «Російська війна проти України: геополітичний злам ХХІ століття», який було організовано Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Захід є актуальним, став проявом активної громадянської позиції української наукової когорти, студентства щодо сучасного геополітичного позиціонування України, реакції світової спільноти щодо дій рф. Було висвітлено низку науково обґрунтованих позицій українських та польських фахівців-міжнародників, які стали основою до дискусії, обговорення учасниками круглого столу. Зокрема Олеся Звездова у своєму виступі наголосила на гібридність дій рф як трансформувалися під впливом ідеології керівництва рф та втілилися у повномасштабну війну проти України зважаючи на апелювання до функціонування так званих ДНР та ЛРН. У свою чергу Олександр Шевчук провів певні геополітичні паралелі та визначив перспективи розвитку ситуації, наслідки війни рф проти України у регіональному та загальносвітовому контексті, наголосивши на явищі «путінізму» та його деструктивному впливі. Дякуємо нашим колегам за запрошення та плідну зустріч! Віримо у нашу перемогу! Все буде Україна!