Викладачі ЧНУ на конференції «Патофізіологія нирок та водно-соляного гомеостазу»

15-16 лютого 2018 року у м. Одесі на базі ДП УкрНДІ медицини транспорту МОЗ України пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Патофізіологія нирок та водно-соляного гомеостазу»,  присвячена 70-річному ювілею доктора медичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки, Президента наукового товариства патофізіологів України Гоженко Анатолія Івановича.

У роботі конференції взяли участь викладачі ЧНУ імені Петра Могили: проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку, професор кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації факультету спорту та фізичного виховання, доктор медичних наук, професор Микола Олексійович Клименко та завідувач кафедри медичної біології та хімії, біохімії, фізіології та мікробіології Медичного інституту, доктор медичних наук, доцент Анатолій Олександрович Авраменко. Науковий напрям конференції: експериментальні та клінічні дослідження у нефрології.

Професор Клименко взяв участь у відкритті конференції та виступив співголовою пленарного засідання. Під час засідання секції «Актуальні проблеми експериментальної та клінічної нефрології» Микола Олексійович виступив з доповіддю (у співавторстві)  про «Деякі особливості патогенезу хронічного пієлонефриту», а під час роботи секції «Експериментальна патофізіологія» він разом з колегами взяв слово стосовно «Вивчення редуктазної активності мікросом гепатоцитів щурів при фторидній інтоксикації».

На другий день конференції доцент Авраменко виступив співголовою секції «Клінична патофізіологія» та представив доповідь про «Особливості формування вторинної печії на фоні лікування хворих хронічним неатрофічним гастритом».

Доповіді наших викладачів викликали зацікавленість у наукової спільноти, а результати їх досліджень стали якісним внеском у контексті подальшого вивчення галузевих проблем в медицині.