Викладачі ЧНУ імені Петра Могили провели семінар-практикум на тему: «Розлади аутистичного спектра та гіперактивності з дефіцитом уваги» у ІРЦ міста Вознесенська

У суботу, 29 лютого 2020 року, на базі Інклюзивно-ресурсного центру міста Вознесенська відбувся семінар-практикум для батьків та спеціалістів на тему: «Розлади аутистичного спектра та гіперактивності з дефіцитом уваги».

Своїм досвідом роботи у цьому напрямку поділилися Мелінда Доктер та Соня Геба, які в рамках програми міжнародних академічних обмінів ім. Фулбрайта викладають у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили; Дмитро Сай, заступник завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили та Кетлін Блел, яка в рамках програми ім. Фулбрайта викладає у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Серед тем, які розглядались були: «Організація інклюзивних освітніх проектів та культурних обмінів в Європейському союзі», «Розлади аутистичного спектра та гіперактивності з дефіцитом уваги», «Захист прав дітей у сфері освіти у США» та «Досвід роботи асистентом вчителя у США».

b6b54d4f-2206-4cd9-8e9d-0053a31b1710.jpg (960×574)

f301691a-9e2e-4ea4-96b4-448d0ad31a8b.jpg (960×676)