Викладачі ЧНУ імені Петра Могили провели семінар-практикум на тему: «Розлади аутистичного спектра та гіперактивності з дефіцитом уваги» у ІРЦ міста Вознесенська

У суботу, 29 лютого 2020 року, на базі Інклюзивно-ресурсного центру міста Вознесенська відбувся семінар-практикум для батьків та спеціалістів на тему: «Розлади аутистичного спектра та гіперактивності з дефіцитом уваги».

Своїм досвідом роботи у цьому напрямку поділилися Мелінда Доктер та Соня Геба, які в рамках програми міжнародних академічних обмінів ім. Фулбрайта викладають у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили; Дмитро Сай, заступник завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили та Кетлін Блел, яка в рамках програми ім. Фулбрайта викладає у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Серед тем, які розглядались були: «Організація інклюзивних освітніх проектів та культурних обмінів в Європейському союзі», «Розлади аутистичного спектра та гіперактивності з дефіцитом уваги», «Захист прав дітей у сфері освіти у США» та «Досвід роботи асистентом вчителя у США».

b6b54d4f-2206-4cd9-8e9d-0053a31b1710.jpg (960×574)

f301691a-9e2e-4ea4-96b4-448d0ad31a8b.jpg (960×676)

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …