Вихованці Відкритої краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ у ЧНУ

У суботу 18 лютого 2018 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили гостинно прийняв вихованців Відкритої краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати, дивуватися та відповідати». Студенти-екологи та викладачі кафедри екології та природокористування провели для юних дослідників перше заняття «Еко-час».

До стін нашого університету завітали школярі  з різних куточків Миколаївської області, а саме: команди Кривобалківської ЗОШ, Вітовського району, міста Миколаєва, а також діти з об’єднаної територіальної громади Шевченківське. Усього в проведенні заняття взяли участь 60 чоловік.

Діти провели час весело та з користю, побувавши на трьох «станціях» для  отримання знань з різних галузей природничих наук.

На станції під назвою «Сортування сміття», юні дослідники дізналися яким чином правильно сортувати сміття та як його для цього підготувати.

На станції  «Органолептичний аналіз води» школярі спробували себе у ролі хіміків, побувавши у лабораторії університету та спробувавши визначити хімічні домішки у власних зразках води, які вони підготували заздалегідь. Дуже позитивно учні сприйняли й дослід з визначення жорсткості води, адже кожен мав можливість долучитися до цього процесу.

Остання зупинка була не менш цікавою. Тут діти мали змогу побувати у галереї мистецтв Чорноморського університету та послухати цікаву екскурсію про життя та творчість художника Зебека. Після екскурсії студенти показали парк університету та ознайомили натуралістів з найцікавішими породами дерев, що проростають на території парку. На завершення, учні розгадували цікаві завдання з ідентифікації дерев за листям та плодами, а також навчилися вираховувати формулу лісу.

Проводячи ці завдання ми дійшли висновку, що Відкрита краєзнавча школа виховує дуже талановитих дітей, та сподіваємося, що ці юні дослідники в майбутньому поповнять ряди наших студентів на кафедрі екології та природокористування!

Школярі

Більше фото дивіться у Еколого-просвітницькому проекті.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.