Відбувся звіт театрального гуртка Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили

17 грудня 2019 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили театральний гурток Культурно-мистецького центру Могилянки презентував звіт своєї діяльності за півріччя. Для цього студенти підготували повноцінну двохактну виставу «Дивний злодій».

«Цього разу ми взяли в розробку велике полотно на 2 акти для того, щоб показати як наші студенти-театрали трудяться на цій ниві та які успіхи мають», – зазначає режисер Культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили Любов Древіна.

Цю ж виставу планують показати студентській молоді в лютому до Дня всіх закоханих.

Також нагадаємо, що минулого року студенти театрального гуртка показали Новорічну виставу для дітей співробітників університету. Цього року такий захід відбудеться 21 грудня о 10:00 в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили.