Відбувся звіт театрального гуртка Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили


17 грудня 2019 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили театральний гурток Культурно-мистецького центру Могилянки презентував звіт своєї діяльності за півріччя. Для цього студенти підготували повноцінну двохактну виставу «Дивний злодій».

«Цього разу ми взяли в розробку велике полотно на 2 акти для того, щоб показати як наші студенти-театрали трудяться на цій ниві та які успіхи мають», – зазначає режисер Культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили Любов Древіна.

Цю ж виставу планують показати студентській молоді в лютому до Дня всіх закоханих.

Також нагадаємо, що минулого року студенти театрального гуртка показали Новорічну виставу для дітей співробітників університету. Цього року такий захід відбудеться 21 грудня о 10:00 в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …