Дитячій новорічний ранок для дітей співробітників університету

22 грудня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся дитячій новорічний ранок для всіх дітей співробітників університету.

Дітей привітав студентський театральний колектив ЧНУ під керівництвом Любові Древіної. Студенти показали новорічну виставу, в якій було багато казкових персонажів. Також з дітьми проводили цікаві ігри та конкурси на кращий костюм та краще виконання новорічного віршу.

Діти отримали гарний настрій та сюрпризи від Діда Мороза.

Акторський склад колективу: Гнєзділов Микола – 308 гр., Бережинська Ірина – 202 гр.,Костін Олександр – 103 гр., Кузнєцов Євгеній – 202 гр., Войтєнкова Анастасія – 140 гр., Міхайліченко Сніжана -140 гр., Шоходжаєва Нігіна – 121 гр., Сопільняк Ангеліна – 281 гр., Євтушенко Дар’я – 166 гр., Бешлеул Володимир – 291 гр.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …