Дитячій новорічний ранок для дітей співробітників університету

22 грудня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся дитячій новорічний ранок для всіх дітей співробітників університету.

Дітей привітав студентський театральний колектив ЧНУ під керівництвом Любові Древіної. Студенти показали новорічну виставу, в якій було багато казкових персонажів. Також з дітьми проводили цікаві ігри та конкурси на кращий костюм та краще виконання новорічного віршу.

Діти отримали гарний настрій та сюрпризи від Діда Мороза.

Акторський склад колективу: Гнєзділов Микола – 308 гр., Бережинська Ірина – 202 гр.,Костін Олександр – 103 гр., Кузнєцов Євгеній – 202 гр., Войтєнкова Анастасія – 140 гр., Міхайліченко Сніжана -140 гр., Шоходжаєва Нігіна – 121 гр., Сопільняк Ангеліна – 281 гр., Євтушенко Дар’я – 166 гр., Бешлеул Володимир – 291 гр.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили