Дитячій новорічний ранок для дітей співробітників університету

22 грудня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся дитячій новорічний ранок для всіх дітей співробітників університету.

Дітей привітав студентський театральний колектив ЧНУ під керівництвом Любові Древіної. Студенти показали новорічну виставу, в якій було багато казкових персонажів. Також з дітьми проводили цікаві ігри та конкурси на кращий костюм та краще виконання новорічного віршу.

Діти отримали гарний настрій та сюрпризи від Діда Мороза.

Акторський склад колективу: Гнєзділов Микола – 308 гр., Бережинська Ірина – 202 гр.,Костін Олександр – 103 гр., Кузнєцов Євгеній – 202 гр., Войтєнкова Анастасія – 140 гр., Міхайліченко Сніжана -140 гр., Шоходжаєва Нігіна – 121 гр., Сопільняк Ангеліна – 281 гр., Євтушенко Дар’я – 166 гр., Бешлеул Володимир – 291 гр.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …