Дитячій новорічний ранок для дітей співробітників університету

22 грудня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся дитячій новорічний ранок для всіх дітей співробітників університету.

Дітей привітав студентський театральний колектив ЧНУ під керівництвом Любові Древіної. Студенти показали новорічну виставу, в якій було багато казкових персонажів. Також з дітьми проводили цікаві ігри та конкурси на кращий костюм та краще виконання новорічного віршу.

Діти отримали гарний настрій та сюрпризи від Діда Мороза.

Акторський склад колективу: Гнєзділов Микола – 308 гр., Бережинська Ірина – 202 гр.,Костін Олександр – 103 гр., Кузнєцов Євгеній – 202 гр., Войтєнкова Анастасія – 140 гр., Міхайліченко Сніжана -140 гр., Шоходжаєва Нігіна – 121 гр., Сопільняк Ангеліна – 281 гр., Євтушенко Дар’я – 166 гр., Бешлеул Володимир – 291 гр.