Відбувся фестиваль ідей «Black Sea Festival of Ideas»


30 жовтня 2021 року відбувся фестиваль ідей «Black Sea Festival of  Ideas».

 

Організаторами онлайн-фестивалю виступили одразу декілька організацій: Інноваційний кластер RInnoHUB, Агенція Розвитку Південного Регіону, Агенція Розвитку Миколаєва, Регіональний акселератор GCIP (Миколаїв, на базі ЧНУ імені Петра Могили) та Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Захід присвячено ідеям, їхньому розвитку та втіленню. Головна мета –  залучити людей до процесу генерації власних ідей, дати можливість представити їх і показати інструменти їхньої реалізації.

 

Взяти участь у заході мали змогу всі охочі. Учасниками та слухачами стали не лише представники з Миколаєва, а й з інших областей України. Серед спікерів були представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації, ЧНУ імені Петра Могили, приватних освітніх установ, установ підтримки підприємництва. Також участь у заході взяли креативні підприємці, представники територіальних громад, стартапи і багато інших.

У заході ЧНУ імені Петра Могили представляли Людмила Опанасенко (начальниця Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили, кандидат психологічних наук) та Анна Алексєєва (координаторка проєкту «Регіональний акселератор GCIP» на базі ЧНУ імені Петра Могили).

Людмила Опанасенко у своїй презентації розкрила психологічні аспекти генерації ідей, зокрема, навіщо ми продукуємо ідеї, що це нам дає, які питання треба поставити собі у процесі створення ідей, кому презентувати свої ідеї тощо.


 

Анна Алексєєва поділилась досвідом роботи Регіонального акселератора GCIP (Центр інновацій, технологій та інноваційних стартапів) у Миколаївській області на базі ЧНУ імені Петра Могили. Так, у рамках роботи акселератора уже було проведено першу хвилю конкурсу стартап-проєктів, яка завершилася 8 вересня 2021 року. Учасники першої хвилі також взяли участь у фестивалі ідей «Black Sea Festival of  Ideas». Також координатора проєкту запросила усіх охочих подавати свої стартап-проєкти на участь у конкурсі. Зробити це можна до 10 листопада.

 

Представлені ідеї та проєкти учасників та спікерів заходу дають можливості не тільки для особистого розвитку, але й розвитку Півдня України в цілому.